Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennetek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo, kozos megegyezes miatt szakitottunk baratnommel, eszmeletlenul jol megvoltunk, en jobbat nem is kivanhattam volna, a szakito indok az volt, hogy keveset tudunk egyutt lenni, egyetemistak vagyunk, en csutortok, penteken es szombaton dolgozok ejjelente, o pedig pentek, szombat, vasarnap reggel 7tol delutan 6ig... en imadom, meg mindig, egy nagyon-nagyon kulonleges lany es o is igy van ezzel velemenyem szerint, de o kevesellte ezt a mennyisegu egyuttletet, viszont most a kerdes a kovetkezo, hogyan viszonyuljak hozza az egyetemen? nem fogok ra baratkent tekinteni, mert nagyon nem az, viszont levegonek sem tudom es nem is akarom annak nezni
2018. nov. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert nem koltoztok ossze? Alberletbe, koliba is van asszem ilyen paros szoba. Szerintem meg lehetne oldani. Ki kellene tartanotok egymas mellett, ha szeretitek egymast, raadasul igy nem tudjatok megunni egymast
2018. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt róla szó, viszont én helyi vagyok, ő pedig koleszos, nem akarja, hogy eljöjjek itthonról mert az fölösleges pénzkidobás lenne, ő sem akarja a koleszt ott hagyni, mivel nagyon nehezen került be, albiról meg szintén úgy vélelkezik, hogy túl drága és nekem hülyeség lenne, illetve neki is
2018. nov. 11. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jól megvoltatok egymással, akkor szerintem megoldottátok volna ezt kevés találkozóval.

Ha viszont féltetek (vagy az egyik fél félt), hogy ha nem találkoztok ennyiszer, akkor gallyra megy a kapcsolat, akkor talán jobb is, hogy szétmentetek (mert úgy sem bírtátok volna ki egymás mellett).

2018. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akkora nagy szerelem lett volna, ahogy állítod, megoldottátok volna. Azért ez nem egy egetrengető probléma.
2018. nov. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Nekem ez furcsa, hogy egyik összeköltözéses megoldás se tetszett neki. Ha anyagilag megoldható, akkor nem értem a problémát.
2018. nov. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!