Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos szakítottunk a szerelmemmel 1 honapja mar es keptelen vagyok feldolgozni ezt az egeszet hogyan tudnek rajta segiteni hogy sikeruljon feldolgoznom hogy o mar csak volt es nincs :(, kozel 3 evig voltunk egyutt viszonylag nagyon jol mentek a dolgok mar beszeltunk eljegyzesrol is hogy a kozeljovoben lehet hogy mar nem artana esetleg aztan osszekoltozesrol is volt mar szo hogy par even belul lehetne azt is szoval nem egy ilyen kis ize kapcsolat volt hanem tenyleg komoly de sajnos vege lett :( megpedig abbol az okbol hogy ugye a baratnom(volt)ugye most vegzos az iskolaban es eleg sokat tanul az erettsegi miatt es igy nincs mar ram ennyi ideje mint regebben(minden nap taliztunk volt hogy egyutt is aludtunk egy heten tobbszor is!) es emiatt hogy rengeteget kell tanulni neki inkabb aztmondta hogy o neki nincsen most ram ideje jobb lenne ha szakitanank inkabb de persze probalkoztam hogy mondtam neki hogy jajj emiatt nem kell probaljunk valami mast tenni nembaj ha nem talalkozunk annyit ki lehet azt birni csak maradjunk egyutt ez volt kb februar eleje fele hogy ezt beszeltuk aztan februar kozepen mar lattam hogy kezdenek romlani a dolgok es probaltam ujra beszelni vele de nem hatotta meg nagyon es vegul februar vegen o szakitott velem :( persze azota beszelunk neha messengeren uzenetben es kerdeztem tolle hogy nem e banta meg nem e akarja valamikor mondjuk az erettsegi utan ujrakezdeni esetleg de aztmondja bizonytalan es nemtudja meg hogy nem sok eselyt lat mar ra hogy mi ujra egyutt legyunk :( en van hogy este nem tudok aludni csak nehezen egesz nap rajta kattog az agyam tudom hogy lehet ciki ilyet irni fiu lettemre de meg parszor volt olyan is hogy estenkent mar annyira rosszul ereztem magam hogy sirtam is (sajna picit en ilyen erzekeny tipusu vagyok) ti mit tennetek probalkoznatok meg nalla esetleg? vagy tovabb lepnetek? ha igen hol erdemes normalis lanyokat keresni? mert sajna ugytudom abbol mar nemsok van kifogyoban vannak sajna :( bar amugy mondtam neki hogy ez az erettsegire kell tanulni dolog nem valami jo indok illetve a kozos baratainkat is faggattam hogy hatha tobbet tudnak de semmi aztmondjak nincs szerintuk uj kiszemelt a lathataron de akkor megis mi tortenhetett miert lett csak igy egyik naprol a masikra vajon vege mikor semmi elozmenye nem volt szinte meg veszekedni se veszekedtunk ti ezek utan hogyan cselekednetek? varom a tapasztalatokat es a tovabbi hasznos informaciokat ja es bocsi ezert a hosszu szovegert es a lenyeg en 20F o pedig 18L

2018. márc. 31. 22:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja es ami a szovegbol kimaradt:aztmondta ha mar megcsinaltam volna az eljegyzest akkor mas lett volna akkor mashogy gondolta volna ezt az egeszet es akkor tuti nem lett volna vege es emiatt olyan hulyenek erzem magam! :(
2018. márc. 31. 22:11
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - tessék, itt van néhány vessző. Legközelebb nyugodtan használd őket!
2018. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Ez az érettségi dolog full kamu ennek ne dőlj be már bizonyára meg volt a terv a fejében a szakításról csak nem tudott kitalálni indokot rá, mert nem kreatív a csaj és most ez épp kapóra jött neki. Te is tudod egy érettségi semmi nem kell arra tanulni se szinte, hogy 4-es 5-ös legyen minden...
2018. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Az eljegzes nem osztott es nem szorzott volna a dolgon. Ugy latom, hogy ez a lany igy is, ugy is bedobta volna a torulkozot.

Ezen ne kattogj, szakitott volna.

Az elegge nyugatanito, hogy nincs ok, vagyis van ok, de az nem ok. Elmult az erzelme irantad. Talan egy probat meger meg kesobb, hogy kiszedd belole a valodi okot.

Gyengenek lenni nem szegyen, egy ilyen utan....igy. Fogadd el. Fiatal vagy. Az ido segit...sablon, de esku’ ez van mindig.

Szerintem neked most nem epp csajozasra lenne szukseged. Dolgozd fel ezt, honapok, rosszabb esetben evek, van az a pont mikor majd erzed, hogy beletudsz menni kapcsolatba. Bar ez nem most kesz szerintem.

2018. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elsosorban köszönöm mindenkinek a segítséget! persze ezt enis tudom hogy ez az erettsegis dolog egy kamu indok mivel nem kell ott olyan sokat tanulni foleg hogy nem egy kokemeny suliba jar de mindegy akkor a kesobbiekben esetleg probaljam belolle a valodi indokot kiszedni hogy miert is lett vege? amugy igen ezt is tudom hogy az eljegyzes nem oszt nem szoroz rajta mert ha ugyvan a gyurut is siman hozzamvagja. Viszont a kesobbiekben ha ugy alakul erdemes ismet parkapcsolatba bonyolodni vele? ha esetleg ugy hozza az elet illetve addig esetleg egy barati viszonyt erdemes e fent tartani vagy inkabb nem?
2018. márc. 31. 22:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem ciki sírni. Se férfinak, se nőnek. Veszteség ért, szomorú vagy, teljesen normális érzelmi reakció. Ez a lány egyáltalán nem vett téged komolyan. Egy nyamvadt érettségi miatt szakítani... ugyan már. nagyon gyenge alapon állt ez a kapcsolat, ha egy vizsgaidőszakot nem bírt ki. Az meg teljesen normális, hogy 1 hónappal a szakítás után ki vagy borulva. Ne kínozd magad tovább, szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a lánnyal. Minél tovább fecsegtek, annál tovább fogsz szenvedni. Meg kell tanulnod nélküle élni. Engedj teret a gyászodnak, a fájdalmadnak, de ne süppedj bele. Csináld a dolgod, éld a mindennapokat. Ne akard visszakönyörögni magad. Látod, hogy a nehéz időkben nem számíthatsz rá. Tényleg olyan társ kell neked, aki gondol egyet és cserben hagy?
2018. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ami meg kimaradt:igen varnom kell meg ha esetleg oda jutok hogy uj parkapcsolat lesz mivel ugye ezt meg fel kell dolgoznom ami nemtudom mennyi ido lehet sok lehet keves nemtudom sajnos! annyi hogy nem sok baratom van akire szamithatok lehet elobb azokat kellene elkezdenem keresni aztan pedig foglalkozni a parkapcsolattal.

amugy ment mindenkinek a zold kez kiveve az elso valaszolot! :D

2018. márc. 31. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hagyd a francba ez nem nő 18éves..fiatal volt amikor össze jött veled biztos ki akar próbálni mást is..hasonlóban voltam.Felejtsd el ezt a messengeres beszélgetést..hülye vagy??? saját magad ellensége vagy ő magasról sza...rik rád nem veszed észre? ha szeretne veled lenne ezt te is nagyon jól tudod.Mint írták érettségi kamu indok volt valószínű már más pasi van a képben ez így működik a nőknél szokj hozzá! Tiltás törlés és kész...tudom miről beszélek fél év után tiltottam én is exemet....néha néha fel oldottam és meg néztem adatlapját de mindig csalódtam csak.2 hete nem néztem már meg mindenhonnan le van tiltva és úgy is marad te is csináld ezt nehéz lesz...nekem is nehéz de ez van ő tojik a fejemre akkor én miért szenvedjek utána? egy jelentéktelen semmi ember már ő a szememben :D szóba nem állnék vele ha felkeresne ami nem fog meg történi hála istennek mert egy beképzelt p..csa lett.Szóval hanyagold a nőt egy nő sem ér ennyit,főleg,hogy ez még egy kis lány.....21F

2018. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát helyesírásod nulla,viszont nem szoktam ilyet írni ez mellett,de sajnállak,mert látom hogy odavagy,és normális vagy emberileg,úgyhogy nekem az a tanácsom,mivel nem akarlak áltatni, sajnos ez a hajó elment,nem érdemes próbálkozni.
2018. ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a segitseget es az egyutterzest! tudom hogy a helyesirasom nem 100as mivel ilyen allapotban nem nagyon foglalkozok vele persze tudok en rendesen is irni na meg mobilrol irtam az egeszet :D
2018. ápr. 1. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!