Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Annyira faj a szakitas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira faj a szakitas, legszivesebben irnek neki?

Figyelt kérdés
Annyira szarul erzem magam, hianyzik es en is tudom hogy hianyzom neki mert szokta irni, es en meg nem valaszolok ezekre az uzeneteire, mert meg csak alig 1 hete szakitottunk, de annyira faj, mintha az eletem is elveszett volna vele egyutt. A reggelek a legnehezebbek. Mit tehetnek? Hogy lehet ezt tulelni? Mar ongyilkos gondolataim is vannak mert ugy erzem en mar sose leszek ujra boldog :(

2018. nov. 13. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Ha komoly dolog miatt, akkor hagynám. Ha valami csacskaság, akkor írnék neki.
2018. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Szenvedsz. Ő is szenved. Akkor mi a fenéért vagytok külön? Nem keseregni kell, hanem megemelni a sejhajodat és megoldani a problémákat.
2018. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Az öngyilkos gondolatokhoz csak gratulálni tudok.....
2018. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mi fáj? Hogy ír te meg baszol válaszolni? Érdekes gondolatmenet, amihez csak gratulálni tudok!
2018. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.Ő is szenved és te is.Akkor miért nem vàlaszolsz neki?Tessék szépen megkeresni :)
2018. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!