Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után látni sem akarom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után látni sem akarom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Közel 5 éves kapcsolatom nagyon ellaposodott. Már úgy vagyunk, hogy sehogy. Már a szakítást tervezem, csak még nem volt megfelelő pillanat.

Igazából bírom mint embert, és féltem is őt, rosszul esik a mai napig ha valaki pl. lelkileg megsérti (legyen az az egyik családtag mondjuk)... az ilyeneken nagyon fel tudom magam húzni. Továbbá jót akarok neki... eddig is támogattam lelkileg, bátorítottam a karrierjében is. Továbbra is jót szeretnék neki, mert egy jó ember.

De mégis szakítani szeretnék vele... és azt kívánom, hogy utána ne is találkozzunk egy jóideig, mert tudom, hogy ő még biztosan szeretne és nem bírna csak úgy elengedni.

Én bármennyire is szeretem őt mint embert, mégis azt szeretném ha egyszerűen a szakítás után minden kapcsolatot megszakítanánk.

Ti már voltatok így? 25/F


2018. nov. 17. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam így, négy év után. Egyszerűen ellaposodott a kapcsolat, nem illettünk össze, ezért harag nem volt felé a részemről, de mindenképp ki akartam lépni. Utána mi sem találkoztunk, nem is beszéltünk egy darabig. Ez szerintem normális egy csendes, békés elválás esetén is, egyszerűen ugyanúgy fel kell dolgozni, meg kell szokni, hogy nem vagytok egy pár.
2018. nov. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en is pont igy vagyok, csak en hazassagban nokent.

Sajnos nem tudom hogy lepjek ki belolle anelkul hogy tul nagy fajdalmat okoznek..

2018. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!