Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan élhetek túl egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetek túl egy olyan szakítást, ahol szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást. De mindenben más a véleményünk. Szó szerint mindenben. Emiatt az utóbbi időben sokat veszekedtünk. Ő is és én is egyaránt hibás vagyok. Emiatt borzasztó lelkiismeret furdalás OM van. Még beszélünk a legutóbbi vita miatt, de ez nagyon felszínes. Úgy érzem valami eltört. Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni. Ezt el is mondtam neki. De helyrehozhatatlan viták vannak köztünk. A tüske mindkettőnkben ott van. Leülni nem akar megbeszélni, és az én oldalamat nem akarja át látni. Csak a maga igazát fújja. Nem hajlandó kompromisszumot kötni semmiben. Az van amit ő jónak lát, amit éppen akar. 1 éves kapcsolat.

Már csak kb minden másnap beszélünk.

Hogy tudnám ezen túl tenni magam?



2018. nov. 18. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat kicsit katyvasz lett.

Ő is és én is hibásak vagyunk.

A legutóbbi vita után csak felszínesen beszélgetünk.

Ki hogy tette ezen túl magát?

2018. nov. 18. 14:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden ember èletèben adódott már olyan helyzet,hogy èrezte,a szerelem mèg lángol,de már nincs èrtelme erőltetni.Igen,túl lehet ès kell is èlni.Ezekből a pofonokból tanulsz.
2018. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ő vele már nem lehet beszélni, meg nem is akar, ő már nem szeret. Muszáj lesz túl tenned magad rajta, az élet nélküle is megy tovább.
2018. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves a kapcsolat, most még azért csiszolódtok. Legyél/legyetek engedékenyebbek egymással. Nem csak ő hiszi azt valószínűleg, hogy neki van igaza, hanem te is talán. Nekem az első évem majdnem minden kapcsolatomban ilyen volt mint amiről írsz, aztán összecsiszolódtunk. Ha ennek ellenére is úgy érzitek, hogy van szeretet, az azért sok mindenen átvisz.
2018. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kapcsolatot meg kell menteni.Sosem értettem ezt a szeretjük egymást,de lusták vagyunk dolgozni a kapcsolaton hozzáállást.Egymás nélkül szenvedni jobb?Ma olvastam egy másik kérdés alatt,hogy ha a szeretet még megvan mint alap akkor arra simán lehet épìtkezni.Én nagyon egyett értek vele.
2018. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek igaza van!


Ezen sokan túlesnek. Igen tudjuk hatalmas szeretet, így szeretem úgy szeretem életem értelme stb stb nem tudok nélküle élni, soha többé nem lesz nála jobb....ja persze.


Utolsónak is igaza van részben.....ha valóban olyan hűdenagy az a szeretet akkor a 2 fél ha nem buta kis tini és elég érertt ember akkor nem elbújnak meg húzzák az időt és nem napokat hagynak ki, hanem megbeszélik a problémát, elmondják a másiknak.

Ha mindkettő akarja és tényleg valóban olyan jó minden akkro helyre lehet hozni.


De ehhez normálisan tiszta fejjel kell látni nem rózsaszín lepellel a szemed előtt.

2018. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Hmm kialakult a két ellentétes vélemény ahogy látom.Én ilyen szituációkban a megmentésre voksolók.

Ahogy előttem ìrta valaki egymás nélkül szenvedni még rosszabb.

Persze lehet lustulni,gyávulni és inkább menthetetlennek ítélni a kapcsolatot,de ez nekem túl felszínes hozzáállás.

2018. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha így van, ahogyan írtad, akkor miben nyilvánul meg, hogy szeretitek egymást ? Tudnunk kéne azt is,mert a rosszat leírtad. És tudni kéne azt is, milyen gyakran találkoztok, milyen köztetek a szex,és érzelmileg mennyire vagytok elköteleződve.Vagy inkább félelem a magánytól,ami dominál bizonyos döntéseknél? Van,aki nem beszél még másnaponta sem, munka vagy egyéb miatt és nincs ilyen gond. És amit ő akar, ezt azt jelenti, mindenben ő dönt, hová menjetek, mit egyetek, egyáltalán mit csináljatok ? Mert ha igen, akkor ő nem jól szeret, Te pedig valamiért aláveted Magad.
2018. nov. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!