Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fogadjam el, hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy vége?

Figyelt kérdés

Röviden. 3 évet voltunk együtt és rájött ő még élni akar. Ez nagyon fáj nekem és nem tudom felfogni.

Én 23/L

Ő 27/F



2018. nov. 21. 07:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Köszönöm a bíztatást.
2018. nov. 21. 13:04
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban ragaszkodsz, annál nagyobb lesz a fájdalom. :)

Semmi nem a te birtokod, még ő sem. Engedd el.

2018. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

"Amúgy meg az ilyenért kicsit sem kár, örülj, hogy megszabadultál tőle."

Miért is? Szerintetek a fiú hibás? Hiszen kérdező nem tudta a szerelem olyan fokát kicsiholni benne, hogy észre se vegye, hogy más nő is létezik e világon! Ha elment, az azt jelenti, hogy nem volt eléggé szerelmes. De az nem is jön csak úgy magától. És főleg nem marad csak úgy magától. A szerelmet ápolni, a kapcsoltért tenni kell!

2018. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak egyszerű módszerek erre:) A legegyszerűbb, hogy nincs vége, mert van még másik két pasid ezen kívül. De az ilyen választ le szokták értékelni.
2018. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Muszáj elfogadnod a döntèsèt.Nyilván egy kapcsolat mindig kèt emberen múlik,így hibázni sem csak az egyik fèl hibázik.Ebből a pofonból is tanulsz,ezáltal is erősebb leszel-így fogd fel ezt az egèszet.Ő elengedett tèged,ès ezzel elkezdődött az új èleted.Esèlyt kaptál a boldogságra.
2018. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!