Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek azon tul, hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek azon tul, hogy en b. asztam el? Miattam lett vege az 5eves kapcsolatomnak.

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen lettem, feltekeny,fenyegetozo, mondhatni egy harpia. Megunta, kiszeretett belolem, es elhagyott. Tudom, hogy az en hibam, es nem tudom meggyozni, hogy kezdjuk ujra, pedig mindennel jobban szeretem. Utalom magamat ezert. Mit tegyek?
2014. aug. 21. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
győzköd tvább hoigy megváltoztál vagy mebántad vagy még1 esélyt adjon stb stb ha olyan akkor előbb utóbb megbocsált ha nem olyan akkor meg igyse ugyse .
2014. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megmondta, hogy ennyi, mert nem akar egy hisztis p. Val egyutt élni, eleg volt ennyi ido.
2014. aug. 21. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, mert ebből már nem lesz semmi. Tanulj az esetből, és a következő partnerkapcsolatodnál próbálj uralkodni magadon.
2014. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mintha akarnek következőt.
2014. aug. 21. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírás alapján az én exem is lehetnél :D A különbség annyi h őt nem izgatja különösebben h ilyen volt és nem is utálja magát ezért :/
2014. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj neki időt. Ha nem akar téged most, te pedig nyomulsz, akkor még jobban meg fog csak utálni.
2014. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak most nem akar, rajott, hogy neki jobb igy, ebbe az egesz dologba csak en halok bele es az a legszarabb, hogy en b. asztam el.
2014. aug. 21. 11:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent 3honapja dobott ki.
2014. aug. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!