Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl az exemen?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom volt egy hete szakítottunk, de nagyon hiányzik és rossz nélküle.(Arra nincs esély hogy kibeküljünk!!)

2018. nov. 26. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondhatnék valami életbölcsességet, hog a fájdalmat meg kell éllni, a szakítást meg kell gyászolni, hagyj magadnak időt stb-stb, de nekem az vált be, hog elmentem bulizni, berugtam és felszedtem valakit.
2018. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2018. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy miért szakítottunk csak kettőnkre tartozik..
2018. nov. 26. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves se vagy még, minek aggódsz ennyi idősen egy kapcsolaton? Törődj magaddal, majd ha itt az ideje lesz másik
2018. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
#4,"16 se vagy",honnan tudod?
2018. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy ki írsz egy ilyen kérdést, nem kéne meglepődni, ha valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy “MIÉRT?”.

Speciel bennem is ez merült fel először.

És igen, ez fontos, mert ezen ok határozza meg leginkább azt, hogy lenne-e értelme folytatni vele, vagy egyáltalán bánkodni érte !

Szóval, előbb tégy magadban rendet, gondold át az okokat, aztán ha te úgy érzed, próbálkozz nála, ha pedig nem, akkor felejtsd el mielőbb.

2018. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen, hogy azt szokták írni, hogy az idő segít begyógyítani a sebeket, ez tényleg igaz! Hagyj időt magadnak, hiszen 2 évet nem lehet egy pillanat alatt elfelejteni (ha mégis, akkor az a kapcsolatot minősíti!).

Próbáld magad elfoglalni valamivel, hogy kevesebbet gondolj rá és később csak a szebb emlékeket idézd fel.

Kitartást neked!

2018. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz a hobbijaiddal, sportolj, töltsd időt a családoddal, frissítsd fel a baráti kapcsolataidat stb.


Röviden: Foglald le magad.

2018. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok?
2018. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tartozink ránk, hogy miért szakitottatok, - akkor minek a kérdés? A problémád ránk tartozik???


Melesleg igenis fontos szempont a szakitási ok. Ha pl. megcsalt...vagy te őt, akkor lenne egy-két ötletem...

2018. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!