Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, jó tanulónak mondhatom magam, csak négyeseim és ötöseim vannak.

Ha ő bal lábbal kel fel, vagy teleissza magát este és másnap full masnapos, akkor tudom hogy szörnyű nap var rám. Olyankor belém köt, kiabál. Soha, sehova nem enged el, vagy ha mégis akkor hetekig hallgatom utána hogy “te csak csavarogni tudsz”. Az osztálytársaim péntekenként szoktak bográcsozni, vagy összeülni este beszélgetni, de engem soha nem enged hozzájuk. Minden baràtnőmre van rossz szava, senki nem felel meg neki. Mert az egyik buta, a másiknak K betű az anyja, stb...

egyszerűen már rossz hazajönni iskolából, annak örülök ha 4ig ott lehetek. Ma már 1kor jöttem haza és rendesen rettegtem ut közben hogy milyen kedve lesz, mikor hazaérek.

Volt már olyan hogy majdnem megütött, hajszál választott el tőle. Eltorzult fejjel Ordította hogy úgy szetver hogy az orromból ömleni fog a vér.

Egyszerűen már nem bírom, idezojelesen napról napra elek, mindig úgy vagyok vele hogy csak ezen a napon legyek túl. Szinte minden este sírok, nagyon sokat görcsöl a hasam miatta és megy a hasam.

Mi tévő legyek?


2018. jún. 1. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy tudsz költözz el. Koli, nagymama, rokonok, keresd a módját, mert nem csak a gyerekkorodat keseríti meg, hanem egész fiatal felnőttkorodra hatással lesz.
2018. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Anyád ez a "kedves" ember?
2018. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apám. Nem tudom hogy maradt ki a szövegből :D
2018. jún. 1. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
És anyukád mit szól ehhez?
2018. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Mivel nem vagy nagykoru es ha esetleg nem lenne hova mennek a gyivibe menny be allami gondozas alá kérheted magad. Nyolcadik kerületben van. Ilyen életnél bármi jobb ugyanezeket sot rosszabbakat eltem át. Azonnal felvettek ott engem es boldog tini korom volt. Megtaláltam az otthonom ott és a nyugalmam. Hiába hiszik sokan rossz az intézet. Jobb életet kap ott egy gyerek mint sokszor sok esetben a saját szüleinél!
2018. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!