Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl az exemen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl az exemen?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve, hogy szakítottunk, a kapcsolatunk szinte tökéletes volt, de adódtak olyan körülmények, amik miatt nem tudtuk folytatni. Most fél évvel később is ugyanannyira szeretem, és hiába próbálok más lányok felé nyitni, ha közel kerülök egy lányhoz, azt érzem, hogy nekem nem mellette van a helyem, hanem az exem mellett, ő az akinek mellettem kéne lennie, és senki másnak. Ezen valahogy túl kéne lendülnöm, mert ez teljesen ellehetetleníti a magánéletem, és 0-24-ben lelki fájdalmaim vannak. Hogyan fog ez megváltozni?

2018. ápr. 13. 12:31
 1/2 A kérdező kommentje:
19/F
2018. ápr. 13. 12:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Városban laksz esetleg?

Próbálj kimozdulni otthonról, sportolni, haverokkal lógni, esetleg dolgozni ha mondjuk nincs komolyabb terved (egyetem, főiskola) keress valami hobbit.

De szerintem előbb valakivel megkéne beszélned a lelki fájalmadat hogy az a teher leessen a válladról. Így könnyebb is lesz "megemésztened". Igazából vicces hogy én írok tanácsokat mert pont ilyen helyzetben vagyok dehát van ez így:D Ha akarsz írj privátba hátha tudok segíteni, tanácsokat adni:)

2018. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!