Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy elkarom hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elkarom hagyni a párom de nem tudom megtenni? 25/f

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal 2 éve egyutt is élünk kb olyan szinten vagyunk h az ellenségem kedvesebb velem mint mi egymással. És elakarom hagyni de nem tudok hova költözni mert nem keresek olyan jól, hogy egyedül fent tudjak tartani egy lakast. Pedig van egy lány aki nagyon bejon és szeretnék vele osszejon es addig nyilvan nem tudok mig le nem zartam az előző kapcsolatom.
2018. nov. 28. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Így van 10-es illetve van csak az meg nem fog felizgatni kérdező,max akkor fogsz tudni szobába vinni csajt ha leadod az igényeidet de nagyon.


Nincs pénz nincs pina pontosan.

2018. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha a lány tart el téged, és nélküle nem tudod magadat fenntartani, akkor sok választási lehetőséged nincs.
2018. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

# 9


# 7 és 8 voltam, na, így ebben a formában már egyetértek veled. 25 évesen én már kecót béreltem egymagam. (ezt amúgy ki is fejtettem a kérdezőnek a 8-as válaszomban)

2018. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira lusta vagy dolgozni, hogy inkább tartson el a nőd, akit utálsz. Hát igazi főnyeremény vagy, öcsém.
2018. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora parasztok vagytok de komolyan. Nem is tudtam hogy 25 évesen manapság KÖTELEZŐ házat venni vagy bérelni. Tudjátok nem mindenkinek jön össze a 300 ezres fizetés habér elméletileg itt körül van a magyar átlagfizetés csak nem tudom hol nézték. 23 éves vagyok és szégyen de anyámék tartanak el mert 2 szakmám van és egy kezemen meg tudom számolni hányan válaszoltak a sok elküldött önéletrajzomra. Nem vagyok lusta képzeljétek de a kutyának sem kellek nulla tapasztalattal. Csak nem tudom hogy legyen ha fel sem vesznek. Ha lenne fizetésem is itthon laknék még pedig azért mert nem dobok ki az ablakon majd 100 ezret albérletre. Jah és falusi vagyok nem vagyok hajlandó a városban egy lyukban lakni. Hülyére unnám magam. Jah és nem várom el ilyen fiatalon egy pasitól sem hogy már pedig legyen minimun 200 ezer fizetése és külön lakjon.

Te kérdező miért nem mész vissza a szüleidhez? Legalább ideiglenesen. Jobb mint ha egy ilyen kapcsolatban élnél.

2018. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Minden nő golddigger kur….Ja várjunk csak :D
2018. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bence_ ***** válasza:

Milyen két szakmád van?

Bennem tényleg az van, hogy most mindenkit keresnek.

2018. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

haver, legelőször is az életedet kell elrendezni, olyan sorrendben, hogy


1, legyen olyan munkád, amivel megengedheted magadnak, hogy elköltözz,

2. költözz el,

3, ezután már lehet, hogy szóba áll veled értelmes csaj.


egy szánalmas fü tyit, aki még egy szobát sem tud kivenni, semmibe néz az összes sunci

2018. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!