Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1hónap után keressem én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónap után keressem én?

Figyelt kérdés
Lényeg,10 hónapig voltam egy sráccal,messze lakunk egymástól ritkán találkoztunk,de minden nap beszéltünk tudtuk ki mit csinál,elengedték a munkahelyeről utana megváltozott ,mikor rákéreztem hogy meg bánta e a kapcsolatot azt mondta soha nem fogja ,csak nem tudja mit akar ,hiába minden megvan bennem ami kell nem hiszi h most tudna szerelmes lenni ,pedig én vagyok akire vágyna nem is érti magát ,aztán írtam neki h de így olyan mintha kihasznált volna ,meg talán majd egyszer eszébe jutok még úgy mint ez előtt ,elolvasta azóta nem írt nem keresett ,talán ezt búcsú szövegnel vette vagy nem tudom ,de nekem nagyon hiányzik így 1 honap után is fiúk ti mit tennétek ha a ezek után a lány keresne titeket ,vagy hogyan tovább nem tudom,nem igazán merész tipus az elején is en kezdeményeztem hiába tetszettem neki
2018. dec. 3. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem keresek egy nőt, akkor nem vagyok rá kíváncsi. Ne erőltesd a dolgot. Ha akarna téged, keresne.
2018. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni.
2018. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam így lánnyal. Nincs kizárva, hogy ne lenne egy pont, ami után megszeretném. De én inkább lezártam, mert annyira meg kedveltem, és normálisnak tartottam, hogy ne hülyítsem. Nem érdemelte meg a visszautasítást, de ha nem tudok szívből lelkesedni, akkor őt fosztom meg... fordítva hiába érzi úgy, hogy ő szeret, ha nem tudom úgy viszonozni, ahogy megérdemli.
2018. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem igazából h erre hogy h most jött rá azt már az elején tudja az ember ,meg ez az értelmetlenség ,hogy minden jó velem ami kell megvan ő ilyen hülye nem is érti magát hogy itt van előtte és miért nem ,aztán csak így hagyja az egészet
2018. dec. 3. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig teljesen érthető. Nincs szikra. Ezért nem érti ő sem. Ilyenkor a manipulációk nem sokat érnek, ideiglenesen meg lehet szerezni a másikat, de amikor ez a "varázs" elmúlik, megint néz maga elé, mert tudja belül hogy nem szeret őszintén, csak elvan.
2018. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze értem ,de mielőtt ezeket leírta volna ,mondta h jó lenne már találkozni meg szeretne már látni,meg én vagyok akire mindenben számíthat aztán meg hírtelen arcon csap ezekkel a dolgokkal ,tényleg nem tudja mit akar 36 éves amúgy
2018. dec. 3. 11:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljesen összezavart:/
2018. dec. 3. 11:37
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek bamutatott a családjának az édesanyjának ,rokonoknak,barátoknak én hittem h ez komoly lesz,azért is gondoltam h csak idő kell neki h rosszul érezte magát a munkahely miatt ,h depressziós lett ,azért is gondoltam rá hogy megkérerdezem hogy van ,minden rendben van e vele de nem tudom...
2018. dec. 3. 11:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Véleményeket kértél, itt az egybehangzó vélemény az (egyértelműen, egyébként), hogy aki után futni kell, az után nem érdemes futni.


Nem kell túlbonyolítani. Te úgyis írni akarsz neki, arra vársz, hogy valaki emellett foglaljon állást, de ne várj erre.


Ha írni akarsz neki, írjál, a te életed, a te érzelmeid. Ne a gyk-n keress megerősítést mert semlegesként látjuk az életednek azon szeletét, amit megosztottál velünk.


És semleges szemmel nézve ez a szekér elment. Nagyjából ennyi.

2018. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem ,én csak arra lettem volna kíváncsi,hogy ki mit tette ebben a helyzetben, meg amiket elmondtam konkrétan mit is jelentenek ,meg igazából hogy ha a nő kezdeményezne akkor abból kialakulhat e valami még szakítás után ,azért is voltam a véleményekre kíváncsi ,vagy ha esetleg valaki volt e már ilyen helyzetben mi lett a végeredmény ,nem szeretnék hülyét csinálni magamból:/
2018. dec. 3. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!