Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sértődhetett meg ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődhetett meg ezen az exem ezen? Nem értem.

Figyelt kérdés
Múltkor amikor barátnőimmel voltam egy buliban, totál véletlen amikor inni mentünk, a sorban összefutottunk az exemmel. Nem vagyunk rosszban, ezért ahogy meglátott köszöntünk, puszi-puszi, hogyvagy stb...Aztán amikor már nem beszélgettünk, álltunk a sorban megjelent az új barátnője, összeölelkeztek smároltak ott előttünk, majd a csaj lelépett valahová. Az exem hátrafordult amikor a barátnője már nem volt ott és megkérdezte, hogy ha sorra kerül akkor vegyen-e nekünk is valamit. Erre mondtam neki nagyon kedvesen, hogy nem köszi kivárjuk (egyébként eggyel előttünk volt csak a sorban...) Mondta, hogy oké, de kicsit olya furcsán, majd amikor kiállt a sorból totál sértődöttem meg kissé bunkón jó szórakozást kívánt. Nem értem mi lehetett a baja...
2018. dec. 4. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy idióta. Engedd el, inkább ne is beszélj vele. Az is lehet hogy az új barátnője szóvá tette neki hogy ne kedveskedjen.nem tudohatod, de tényleg ne törődj vele
2018. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából miért is akadsz fel egy ilyen dolgon? Amugyis az exed. Értem én,hogy jóban vagytok de attól még az exed szóval ha megsértődik egy ilyen dolgon valójában az ő baja nem a tiéd.
2018. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És neked mi a bajod, hogy az exed fura viselkedésén rágódsz?

Nem voltál vele bunkó. Ha ő erre így reagál akkor nem mindegy neked? Nem lehetünk mindenkivel jóban, ha Te normálisan viszonyulsz valakihez ő pedig vissza nem úgy, akkor menjen isten hírével, kit érdekel?

2018. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!