Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tartott sokáig, de tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartott sokáig, de tudom, hogy nála jobbat nem találok. Hogy kell ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gyökeret fogtam ki, szenvedtem is miattuk eleget. Elkezdtem máshogy hozzáállni az élethez és a fiúkhoz, jobban kiszűrni az idiótákat és csak azoknak esélyt adni, akikkel úgy érzem, jól működhet (és ne gyertek nekem azzal, hogy a szépfiúknak és a gazdagoknak, mert nem).


Megtaláltam a tökéleteset. Olyat, aki a jelenemben is és a jövőmben is tökéletes nekem. Megvolt benne minden, amiről eddig csak álmodoztam. Persze, a többiekről is ezt hittem, csak most, hogy előre is nézek, nem csak állok egy helyben, így biztosra mondhatom, hogy számomra ő az ideális.


Ő nem így látta, szakított velem. Más esetben nem is írnék ki kérdést, hiszen egy 2 hónapos kapcsolat kb. említésre se méltó, de így, hogy tudom, nem találok jobbat, el vagyok keseredve.


Azt tudom, hogy kell feldolgozni egy szakítást. De azt nem, hogy hogy kell túllépni azon, hogy nem találok jobbat? (Eddig mindig tudtam, hogy jobb jöhet).


2017. szept. 8. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem passzoltatok össze, mégsem ő volt a legjobb.
2017. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló szituáció, kétszer!! Szenvedtem, mint a kutya, nagyon rossz volt. Én is azt hittem ő is azt érzi, amit én és teljes az összhang. Hát tévedtem, ők nem így éreztek. Csak az idő segíthet ezen..meg abba gondolj bele, hogy lehet nem is lett volna velük olyan jó életed.
2017. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szóval mostantól csak a rondáknak és szegényeknek fogsz esélyt adni? :)
2017. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uhh átérzem. Most én vagyok egy ilyen kapcsolatban, 5 hónapja tart, tudom hogy soha nem lesz még hozzá hasonló sem. De mindent megteszek azért,hogy velem maradjon. Legalábbis próbálok! Nálatok nem leht szó újrakezdésről? Mi volt a baj?
2017. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretett engem és szerinte alapvető különbségek vannak. Nem kezdené újra :/
2017. szept. 8. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Kétszer jártam így. Nekem sokat segített az, hogy utána felkerestem őket és beszélgettem velük. Egyrészt rájöttem a szürke napokon néha hisztisek, másrészt egy idő után láttam azt hogy ha nincs érdekük az irányomban akkor nagyon bunkóak. Utána olyan könnyű volt tovább lépni mint a küszöbön át.
2017. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezen az alapvetően hibás gondolaton kell túllépni, hogy létezik "nagy ő", meg hogy nem találsz jobbat a legutóbbinál.

Ha ezeket a gyerekes, értelmetlen érzéseket sikerül legyőzni, akkor talán képes leszel egy olyan srácot találni, aki illik hozzád, és te is hozzá.

2017. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire egyoldalú volt a dolog, akkor mégsem lehetett számodra ő a tökéletes. Azt meg végképp nem tudhatod, hogy nem találsz jobbat, még ha most így is érzed.
2017. szept. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem:


1. Nagyon helyes, hoyg tanultál a korábbi kapcsolataidból,

2. Ebből is tanulni fogsz,

3. Nem kell emiatt nagyon elkeseredni, eddig is volt, ezután is lesz. Ha még tovább ismerkedsz magaddal, az is meglesz, akinek te kellesz és aki neked is a tökéletes lesz..


Kitartás, előre!:)

2017. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 hét, tényleg említésre sem méltó ;)
2017. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!