Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hirtelen felindulásból mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen felindulásból mondtam hogy legyen vége köztünk, van megoldás?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból elengedtem a szerelmem, mára ezt már nagyon bánom mert hiányzik. Ti ráírnátok?

2018. dec. 11. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha tegnap történt akkor rá. Ha egy éve akkor nem. És nem mindegy min vesztünk össze és, hogyan zajlott le a "buli" stb. Ha megcsalt akkor nem írnák. Ha valami marhaságon akkor meg feltétlenül írj.
2018. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha friss a dolog akkor leülnék és átrágnám magam még egyszer mi vezetett odáig, hogy szakítsak. ha nincs rá ok, akkor mindenképpen felkeresném és bocsánatot kérnék.

Ha már hosszabb idő telt el azóta, akkor meg vállald fel a döntésedet és lépjél túl a dolgon mert csak a következmények miatt gondoltad meg magad.

2018. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért írnál rá? Mi változott? Megtanultál uralkodni magadon, és kitaláltad, hogy hogyan állítsd helyre a bizalmát?
2018. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd őt békén. Neki ugyanúgy fáj, mintha jól átgondolt döntés lenne. Sose lenne olyan a kapcsolat, mint előtte. Tanulj az esetből, és legközelebb okosabb legyél.
2018. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan, mi régebben egy viharos időszakban vagy 20x szakítottunk, azóta is együtt vagyunk. Ne szerencsétlenkedj, fogd meg a telefonod, hívd fel, és mondd meg neki, hogy nagyon hülye voltál, szereted és szeretnéd folytatni. Kockáztass, most már úgyis mindegy.
2018. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén elmondhatod neki, higy mit érzel most iránta. De nemtudni, hogyan fog reagálni, te ismered...
2018. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derwer ***** válasza:

Beszélni kell vele.

Mindenképp modortalan dolog ezzel puffogni de nekem olyan a feleségem is mondta, 2 hónappal a házasság után. ( Ráadásul komolyan gondolja ezt is akkor _abban a pillanatban_ )

2018. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!