Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem lenne fura nektek ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne fura nektek ha az exetek csakúgy bekopogna hozzátok?

Figyelt kérdés
Egy kollégiumba lakom az exem egyik haverjával. Egyik este tartottak egy kis összejövetelt a haverokkal. Egyszercsak bekopogott az exem (akivel amúgy nem is nagyon szoktunk beszélni...) hogy nincs-e véletlenül egy sajtreszelőm...nekem ez egy kicsit fura volt.
2018. dec. 11. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne fura, teljesen normális.
2018. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Sajtreszelo mi? Szerintem csak veled akarta reszelni a sajtot újra 😀
2018. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is a koleszban lakik, nem fura.


Az én esetemben fura lenne, évek óta nem beszélek egyik exemmel sem, azt se tudják, hol lakom, többször is költöztem, na, így fura lenne, ha bekopognak valamelyik.

2018. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem a koleszban lakik.
2018. dec. 11. 23:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő egy másik koleszban lakik.
2018. dec. 11. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Így nem fura, hisz épp ott volt a szomszédban.

Akkor fura lenne, ha egyébként 100 km-re él, és sose jár a környéken.

2018. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így, hogy a barátai ott laktak nem olyan fura. Koliban olyantól érdemes elsősorban kunyerálni akit valamennyire ismersz. Én is csináltam már, igaz nem exel hanem alig ismert szaktárssal.

Ha csak nem valami iszonyat ronda szakítás volt én is simán kérnék ilyen egyszerű, egyszeri segítséget.

Persze meglepődnék, de nem egy nagy dolog.

2018. dec. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!