Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, hogy bekopogn...

Ti mit tennétek, hogy bekopogna hozzátok egy vadidegen nő?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam ilyenről, és érdekelne a véleményetek. Mit tennétek, hogy bekopog hozzátok valaki az utcáról, hogy a gyerekének nagyon kell pisilnie, de nem akarja a bokorban elvégezni a dolgát, és hadd menjen el a vécére?

A nő normális kinézetű, a gyerek 4-5 éve körüli. Beengednétek a lakásba?


2013. dec. 9. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem kockáztatnék, vagy azért jön vagy se. Nem vagyok félős, de annyi rosszat hallani.
2013. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem engedek be idegeneket a lakásomba. Lehet paranoiásnak nézni, de nekem is van kisbabám, és nekem az ő biztonsága az első. A nő gyerekének meg tökéletesen megfelel a bokor!
2013. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem engedném be.

5 éves a lányom, még télen is meg pisiltetem az utcán bokorban, volt hogy kakált is.

Ha úgy van, cukrászdába, kávézóba, mc donaldsba beviszem.

2013. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ki sem nyitom az ajtót idegeneknek, tehát semmi esélyük.
2013. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Biztos nem engedném be. Mondanám, hogy keressen egy nyilvános mosdót, vagy menjen be egy kocsmába/sörözőbe, akárhova.

Én sem csengetnék be senkihez, hogy pisilnie kell a gyereknek.

2013. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Meg lehet kövezni, de én nem engedném be. 3 gyerekem van, 1 ovis, 2 itthon velem.

Én sem kopognék be soha, inkább megpisiltetem a bokorban vagy a nyílt utcán.

2013. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképen nem engedném be.A közeli étterembe,presszóba stb irányítanám.Ilyen nincs,egy normális ember nem kér ilyen szívességet.Elég az ha körülnéz mit érdemes elvinni...
2013. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

2-3 napja olvastam egy cikket, pont egy ilyen trükkös lopásról. Egy jól kinéző, középkorú asszony becsöngetett a lakásba egy idős nénihez, hogy wc-re kell mennie. A néni naivan beengedte, nem figyelt, az illető beengedte a bűntársát, nagy értékeket vittek el.

Ráadásul furcsa lenne, ha kisvárosban, családi házak között kopogtatna. Panelban is gyanakodnék, hogy miért pont hozzám csenget be, hogy jutott be a házba stb.

2013. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Gulis válasza:
70%

Egyik vasárnap sétáltunk a gyerekekkel, amikor az ikreknek pisilni kellett (3 évesek). Be akartunk menni egy sörözőbe, de azt mondták, csak ha fogyasztunk, mehetünk a wc-re. Erre inkább a mellette lévő kis parkban végeztük a dolgunkat, amikor egy idősebb hölgy félhangosan mondta, hogy "milyen emberek vannak". Úgy elkezdtem pofázni, hogy mások idehordják a kutyájukat szarni és még ott is hagyják maguk után, jöjjön ide este és vigyázzon akkor a parkra.

Szóval szerintem aki gyerekkel kéredzkedik be pisilni, az nem valós kérés.

2013. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

én beengedném, de csak mert nálunk úgy van a wc, hogy a folyosóról nyílik, két lépés sincs az ajtótól, és ott az égvilágon semmit sem láthat, max a kabátjainkat.

Mondjuk nekem nincs gyerekem és a 6. emeleten lakunk, szóval lehet, hogy családiba azért nem hívnám be..

2013. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!