Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretném visszakapni és vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném visszakapni és vele lenni Mit tegyek Még?

Figyelt kérdés
Lényeg , 4 hónapja szakítót velem én 31 /F ö 30/L , mindent be vetetem , utolsó cselekedtem egy örök rozsa küldés volt , egy maradt személyesen keresem föl , de úgy érzem neki kéne , Ö vidéki de azt jutott a fülembe hogy elvileg november 1-töl Pestre költözőt. Nagyon hiányzik , már 2 hete felfüggesztetem a facebookomat, megörit hogy nem tudok róla semmit, Komolyan mindent be vetetem a 4 hónapban . Kérlek titeket normális válaszokat kérek aki így jártak , 2018-ban , Mitt kénné tennem , se telefonon, se facen, se üzenet nem írhatok, akkor személyes megkeresés érdemes vagy tényleg idő és remény és sors és várakozás . Köszönöm hogy meghallgattatok
2018. dec. 12. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már kezd mániákus szintre emelkedni.

El kellene engedni.

2018. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így édes kevés!

Miért szakított?

Ha van valaki más az életében, akkor semmit nem tehetsz.

Vannak nők akik pont olyanok mint azok a férfiak akik játszanak mások érzéseivel, belecsapva egy nem komoly kapcsolatba.

Amolyan legyen valakim amíg meg nem találom azt az embert akit keresek!

Én futottam bele 2x ilyenbe, éljen a netes társkeresés, és meg is fogadtam soha többet netes párskereső!

Azóta eltelt jópár év, és megtaláltam azt akit kerestem az internet segítsége nélkül!

Imádom, a vilkágba kiáltanám mennyire szeretem és a mindenem, 5 éve boldog párkapcsolatban vele!

2018. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, zavarta a helyesírásod. Amin nem tudsz változtatni.

Szerintem ezt ne erőltesd inkább!

2018. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el..4 hónap alatt ha vissza akart volna menni, akkor felkeresett volna.
2018. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél már, jobb elfelejteni.
2018. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Először is, a helyesírásom nem zavarta mivel 9 évik Madridban voltam , leszarta a helyesírásomat, másik nem netten ismertem meg hanem hat év után egy ismerős által, utána másfél évig minden jól alakult, tervben volt a költözés stb stb, de ö beleszeretett a zaklatójába aki a 50 éves főnöke, de az már nincs mert a csaj vidéki de elvileg felköltözött már Pestre , egyedül ugy hogy én meg vártam öt egy albérletben , hogy együl éljünk , elváltak útjaink, harcolok érte de semmi jelet nem ad. Őrlődik magában ez a lényeg . megmenteném ezt a kapcsolatot , de tehetetlen vagyok , halottam arról hogy viszatálálnak párok . csak kérdésem ha a Pasi nem okolható semmilyen módon, és mondta hogy jó ember vagyok, és nem hibáztam , meg egy nőnek boldogság kell akkor miért nem lehet megoldani , na mindegy köszönöm a válaszokat , értem elkel engedni azt teszem de lelkileg és szívügyileg nem megy, pedig harcolok magam ellen :D köszönöm a komentetket
2018. dec. 12. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen rövid időn belül nem találnak vissza egymáshoz az emberek, mert mindketten ugyanolyanok, és ugyanazok a konfliktusok fognak megismétlődni, csak a második alkalommal már hamarabb, mint elsőre.


Az a tapasztalatom, hogy csak akkor működik a visszatalálás, ha közben sok idő telt el, és nem találkoztak a felek. Ekkor megtörténhet, hogy nézdmár, megtanult a pénzzel bánni, vagy nézdmár, felhagyott a videojátékozással, stb, na hátha most sikerül.

2018. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!