Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amennyiben szünetet kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben szünetet kért tőlem a párom, az idő alatt keressem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon meg bántottam a párom, és mivel mostanában nem ez volt az első így szünetet kért, hogy kicsit egyedül lehessen, át gondolhassa a dolgokat. Mikor elment nagyon sírt 😢 és azt mondta, holnap ha végez a munkával vissza fog jönni, de én félek, hogy ha egy napot is nélkülem van rá jön, hogy jobb neki nélkülem. Az anyukájának fog ma este aludni, csak pár ruhát vitt magával.. Nem tudom ebben az esetben fel hívjam e esetleg reggel, vagy hagyjam kicsit magára a gondolataival? Még sosem aludtam nélküle mióta együtt vagyunk.. Annyira sajnálom hogy csúnyán viselkedtem vele heteken keresztül
2018. dec. 16. 19:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, anyukájánál* el írtam
2018. dec. 16. 19:36
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

BE NE CSICSKULJ!


SOHA többé ne keresd! HA ő még keres, akkor meg majd eldöntöd!

2018. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Most inkább ne... Ha nem jelentkezik napokig, mondjuk 1 hétig, akkor írhatsz neki egy rövid üzenetet: jól vagy? Ne nyomd túl, de ne is engedd el.
2018. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
2es nem a pasi hibája, hogy a nő nem bír magával és teljesen megsérti. Hát kérdező, nagyon sanszos, hogy rájön, hogy jobb nélküled, elvégre te sem lennél ojannal, aki folyamatosan megbánt.
2018. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Ne. Arra is rájöhet, hogy szar nélküled. Kérj elnézést a viselkedésedért, aztán majd szóljon mikor beszélni akar.

32/f

2018. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyetlen értelmes dolgot tehetsz, mégpedig hogy nem keresed most.


Ha meg tényleg jobb neki nélküled, akkor nem akarod magadnál tartani, ha valóban szereted. Tartsd tiszteletben, ő is érző ember, aki boldogulni szeretne.

(Mondom ezt úgy, hogy mi is szünetelni fogunk.)

2018. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd most, hagyd nyugodni. Közben te is gondold át közben, miért jutsz el oda, hogy megsérted így?


30N

2018. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És itt ki a nő? Sokba került volna leírni.
2018. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.. Félek, hogy vége csak nem merte ezt először ki mondani. Sajnálom a viselkedésem de már késő..
2018. dec. 16. 20:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2018. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!