Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig?

Figyelt kérdés
Fél évig voltam együtt a párommal a szakítás az miatt történt mert kihasznált.De nem bírok nem rá gondolni minden egyes percben.. És tudom hogy hülye is vagyok mert ezek után ugyan úgy szeretem őt
2018. dec. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Menj vissza hozzá vagy gyógyulj ki ebből, de addig hanyagold az ismerkedést légyszi.

32/f

2018. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szereted...valamelyik tulajdonságát, vagy úgy fizikailag hiányzik. Hiányzik az a férfi, akit Te ruháztál fel jó tulajdonságokkal, és kiderült, nincs annyi jó, mint rossz.

Majd elmúlik.

Gondolj arra, most hiányzik, de valamiért nem működött.

Mélységes sebet tud okozni, ha az embert kihasználják, mert felvetődik a kérdés: szeretett, vagy csak valamiért kellettem.

Fél év is elég, hogy megszeressünk valakit,megszokjuk a közelségét, és ott is érezzük az illatát, ahol soha nem járt. Úgy érzed, belepusztulsz. Nem fogsz, gondolj arra, nem kell olyan, aki kihasznál Téged.

2018. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért használt ki? Miért lett vége?
2019. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben nem maga a személy hiányzik, hanem az hogy már megint egyedül vagy! Megint mégsem ő volt az, akivel le fogod élni az életed...

Pedig ha kihasznált, jelentsen bármit is biztosan nem őt keresed. Nem lehet hogy inkább nem ő hiányzik, hanem csak az általa teremtett űr, mert azt hitted h őt keresed??

2019. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert igazán szereted. Minél mélyebb az érzés, annál nehezebben gyógyulnak a sebek... de befognak, hidd el!
2019. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!