Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szakítanom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
A baratnommel 3 honapja alkotunk egy part, elottem egy 3 eves kapcsolata volt, aminek nem reg lett vege. Nem tokeletes a kapvsolatunk, de nagyon szeretem, o a mindenem. Viszont olyan dolgokat tudtam meeg rola hogy az expasijat negyszer csalta meg, abbol 2 szex volt, 1 csok, es volt egy fiu aki kb 2 hetig volt a szeretoje. ( az exe egyebkent semmirol sem tud). Ezek igaz dolgok mert rakerdeztem es nem tagadott semmit, de azt monndta hogy velem nem csinalna meg. Viszont felek nagyon hogy megbant engem is. Szakitanom kene amig nem melyul el a kapcsoltunk jobban, vagy adjak egy eselyt neki? O meg csak 22 eves lany, en 30 eves ferfi

2018. dec. 19. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

"mintha muszáj lenne kapcsolatban lennie."

Lehet társfüggő szegény.

2018. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
" expasijat negyszer csalta meg, abbol 2 szex volt, 1 csok, es volt egy fiu aki kb 2 hetig volt a szeretoje" Ha még egyszer lol, de három év alatt NÉGYSZER és volt szeretője is. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ne haragudj, de ha még nem is csal meg, én halálra aggódnám magam mellette.
2018. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ameddig nem láttam a saját hozzászólásod, úgy gondoltam, hogy lehet nem kapott meg valamit a régi kapcsolatában.

De ha még most is tartja más pasival a kapcsolatot, hadd' a pi*ába ...

Kapsz mást, rengetegen vagyunk..

2018. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet már meg is csalt ki tudja.Szerintem ne várd meg amíg elmélyül a kapcsolat mert utána sokkal rosszabb lesz.
2018. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd. Nem biztos, hogy ugyanarra a dologra vágytok.
2018. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Fúha jó kis ribit fogtál ki, szerintem dobd ki amíg nem késő.
2018. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyu nálunk hasonló volt a szitu csak fordítva. A volt pasim chatalt az exével plusz titokban társkeresőzött telefonálgatott a hátam mögött. Szóval kutyából nem lesz szalonna. Ha pasivagy nő ilyen nem fog változni esetleg ideig óráig tartsa magát stb de előbb utóbb ki fog bújni a szög a zsákból.
2018. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!