Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mit jelent ha ilyeneket mond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent ha ilyeneket mond?

Figyelt kérdés
Volt párommal szakítottam 3 éve. Hozzáteszem egy hosszú kapcsolat volt kétszer is újrakezdtük. Ő ilyeneket mondott hogy nem tekint rám nőként csak gyerekként. Nem értem miért kezdte újra velem kétszer is ha így gondolja. Szakított az akkori barátnőjével is hogy újrakezdje. Jelenleg is mondott ilyet hogy harmadjára is újrakezdené. De én már nem akarok tőle semmit.
2018. dec. 20. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdès?
2018. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felteszed ide a kérdést, tehát joggal gyanítjuk, nem szilárd elhatározás, hogy nem akarsz tőle semmit.

Ne akarj. Olyantól, aki nem tekint rád nőként?

Újrakezdené, és gyerekként kezelne..(Istenem!!)

Nem érted, de én azt nem értem, miért kezdted másodjára is újra? Miért gondolkozol harmadjára is?

Neki hízeleg a hiúságának, tőled elveszi az éveket, a remény, még le is néz (a bunkója), addig amíg vele vagy nem jön más az életedbe.

Nem is vesszük észre, milyen gyorsan elszállnak felettünk az évek,méltatlan emberekre pazarolva.

2018. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnál tőle semmit, nem érdekelne mit gondol.
2018. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ő ilyeneket mondott hogy nem tekint rám nőként csak gyerekként."


Ha egy ilyen szög egyszerű mondat érelemzése sem megy, akkor igaza van a párodnak, hogy gyerek vagy még.

2018. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyílván hiányzol neki, és nagyon szeretett,csak ugye van az,hogy a szerelem nem elég egy kapcsolathoz és kell a közös érdeklődési kör meg az ilyenek.Ha úgy érzed kiismerted,akkor tudod,hogy megéri vagy nem éri meg összejönni vele újra. A gyerekest pedig mondhatta azért,mert védekezik az ellen,hogy meglegyen bántva,meg valószínűleg magából indul ki.
2018. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vége te nem akarsz tőle semmit. Ennyi. Ő meg majd leáll előbb utóbb.
2018. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!