Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért mond ilyeneket mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mond ilyeneket mert a szexre hajt csak?

Figyelt kérdés
Még csak egyszer találkoztunk a férfival, de azt mondta hogy ő szeretne boldoggá tenni, mi hamarabb szeretne feleségül venni, nem szeretne sokat várni ezzel, és majd gyerekeket is, meg mást nem fog úgy szeretni mint engem.
2018. aug. 1. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy egy komoly érett, meggondolt férfi, nem mond ilyen dolgokat már az első randi után.
2018. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamu, az ilyen szájhösök szinte mindegyíikéről kiderül, hogy csak nagy szavak vannak, de a szavak valódi értelme üres bennük. Ne dőlj be ezeknek, mert csak magadat szívatod meg.
2018. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már mondott konkrét dolgokat is, mint pl. x helyre akar velem költözni, meg hogy 1 hónap múlva eljegyezne.
2018. aug. 1. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
És szerinted mennyire normális valakit eljegyezni 1 hónap után? Semennyire se normális, úgy mint maga ez a hapsi.
2018. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted normális ha egy randi után ilyeneket mond?

Valami nem stimmel vele

2018. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És szerinted ez normális? Normális, hogy egyszer találkozol valakivel és már a közös életet tervezed vele? Ez átgondolt? Megismert téged valójában? Egy ilyen emberben szerinted bízhatsz majd, ha problémás helyzeteket kell megoldani, hogy felelős döntést hoz bármiben is?


Az ilyen vagy hazudik hogy a bugyidba jusson, vagy bolond. Nem tudom, melyik verzió a jobb, de én nem vesztegetném rá az időmet.

2018. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem normális, csak nem tudom hogy ezt amiatt mondta mert csak szexet szeretne.
2018. aug. 1. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:

X helyre akar veled koltozni?

Az nem erdekli, hogy te is akarod-e?


Kamuzik ossze-vissza, szerintem menekulj inkabb, es ne ezerszer ird ki a kerdest.

2018. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem is olyan rég történt hasonló eset. A “férfi” össze-vissza ígégetett fűt-fát (költözés, gyerek stb.) 1 hét ismeretség után. Én mondjuk sejtettem, hogy nagy kamu az egész végül le is buktattam. Nem egy, nem kettő nőt szédített még rajtam kívűl. Annyi gerinc még volt benne a végére, hogy bevallotta nem bír egy nő mellett megmaradni. De a szövegeléseire, hogy mért mondta arra nem tudott választ adni, de valószínűleg azért, hogy minnél hamarabb belé szeressek és irányítani tudjon vagy nem tudom valami ilyesmi lehetett benne. Szerintem enged el ezt a “férfit” nem százas. :)
2018. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!