Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy kiborultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kiborultam azon, hogy az exbarátom bepróbálkozott a legjobb barátnőmnél és a barátnőm még el is gondolkodott rajta?

Figyelt kérdés
Az exem nagyon szemét módon szakított velem annó és a kapcsolatunk alatt is szemét volt velem sokszor, ezeket a barátnőm is tudta. Közös a baráti társaságunk és már azelőtt jóban voltak hogy összejöttünk, a szakításunk után meg lelki társak lettek. Most az exem bepróbálkozott nála, a barátnőm visszautasította (nem miattam), viszont elgondolkodott azért rajta, hogy mi lenne ha.
2018. dec. 28. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy azt mondod, hogy szemét volt veled. Ismerjük ezt az oldalt. De azt nem, hogy te hogy viselkedtél abban a kapcsolatban. Lehet olyant tettél, amiért ezt érdemelted.

Amúgy is, milyen ember lenne az, aki elítél mást azért, mert épp a másikkal nem úgy jött ki, avagy nem úgy viselkedett? Lehet veled egy bunkó paraszt volt, de lehet mellette meg egy szelíd kisfiú.


Egyik exemmel sajnos körülmények végett nagyon hülyén viselkedtem, kiabálás, ordítozás. Egy olyan élethelyzetbe voltam, ahol sajnos nem tudtam normálisan viselkedni. Elég komoly, életet meghatározó dologgal voltam megvádolva. Most utána nem járna ki egy boldogság?

Tudom, egyáltalán nem jön ide ez a rész, de például volt egy másik barátnőm évekkel később, már akkora lecsengett a sok szarság és végre felszabadultam a teher alól, a következő kapcsolatomba a lánnyal nem üvöltöztem, nem kiabáltam. Vitatkozás volt, de nem olyan brutális mint exemnél.


Szóval utolsó szó gyanánt azt mondom, hogy lehet veled egy köcsög volt, de lehet azzal a lánnyal, meg teljesen normális.

2018. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!