Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után letiltod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után letiltod az exed, hogy bírod ki, hogy nem tudsz róla semmit?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a lényege a tiltásnak, hogy ne tudjatok egymásról. Engem is idegesít, hogy mindig látom mit csinál, de még jobban idegesít, ha meg semmit nem tudok róla, mert biztos megkérném valamelyik ismerősömet, hogy nézzen rá. Ilyenkor mi a legjobb megoldás?
2018. dec. 30. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lefoglalni magad, amikor kísértést érzel, vagy végiggondolni a negatívumokat, amik a szakításhoz vezettek. Kicsit olyan, mint a drog, vagy a cigi, valahol van egy függés, ezt kell átprogramozni.


30N

2018. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Én FBn nem vagyok fent (mármint sajátom nincs), Instám van. Eddig mindig én szakítottam, voltam menyasszony is, stb, de sose érdekelt mi van vele. Ha érdekelt volna, akkor felhívom. Sose nézegettem az exeim oldalát. Egyikkel tartottam a kapcsolatot egy ideig, mert volt közös állatkánk, de ennyi.
2018. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Le kell róla szokni (exedről és a profilja nézegetéséről is). Eleinte nehezebb, de ha erőt veszel magadon, és nem rajta kattogsz, hanem eltereled a figyelmed, akkor sikerül.
2018. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakivel vége, akkor vége. Engem onnantól kezdve már nem foglalkoztat, hogy mi van a másikkal, főleg abban az esetben nem, ha tudom, hogy ő se foglalkozik azzal, hogy mi lehet velem.
2018. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenkor, ha aludnál megkönnyítenéd magad a felesleges gondolatoktól!
2018. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Épp sikerült látni a legújább csajozásait így 1.5 hét szakítás után egy olyan lánnyal, akire gyanakodtam a kapcsolatunk alatt, szóval nem könnyű az alvásra koncentrálni...
2018. dec. 30. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor olvass néz filmet, játssz, tereld el a gondolataid!
2018. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen görény miatt minek bánkódni? Nekem ennyi elég lenne ahhoz, hogy többet ne akarjak tudni róla.
2018. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fel kellene nőni!
2018. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tedd össze a kezed akkor, hogy többet már nem verhet át! :)
2018. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!