Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy tegyem túl magam a vizsgaidőszak kellős közepém?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy srác, akivel ősszel jöttünk össze.

Minden szupi volt, nagyon "szerettük" egymást. (Vagyis mint utólag koderült, én őt).

Tegnap kiderült, hogy már akkor is volt baráznője,amikor mi összejöttünk.

Csak a csaj kint tanul kfdön, ezért tudta ilyen jól titkolni.

Minden nap beszélgettek viberen üzenet en. Mivel nem vagyok egy ellenőrizgetős hárpia és meg íztam benne, nem is tűnt fel különösen.

Utólag, amikor kiderült( tegnap), láttam az üzeneteket, ahol engem csúfolt ki, röhögtek ki a baráznőjével állandóan.

Én pedig totálisan szerelmes voltam ebbe a fiúba. Sajnos még egy kicsit most is.

Életemben nem aláztak meg még ennyire kb.

Ti hogy tennétek túl magatokat ezen a vizsgaidőszak közepén?

Mert én most úgy érzem, hogy sohase leszek elég jó és egy életre megundorodtam a férfiakról.

21L



2017. jún. 2. 00:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*bocsi a helyesírás miatt,gyorsan gépeltem,telefonról
2017. jún. 2. 00:10
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy Facebook-Viber tiltás kezdetnek megteszi.

A többit meg majd megoldják a tételek, a pdf-ek, az idióták a szakos csoporban, a TO-s néni, a mémek, életed legjobb nyara, és a következő srác. Légy türelemmel. :)

2017. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj a tanulásra és gondolj arra,hogyha elvégzed ezt a szakot többet kereshetsz, fejlődik a személyiséged és,hogy az ilyen emberek mint ők nem érnek egy könnycseppet sem. Később irigyelni fognak téged, az ő mentalitásukkal nem sokra lehet vinni.

Fel a fejjel, sok sikert a vizsgáidhoz ;)

2017. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője tudott arról, hogy veled kavar? Ezekkel valami nagyon nincs rendben, nem benned volt a hiba. Tanulj, ha szeretsz bulizni akkor szakíts ki arra is egy estét, segíthet felejteni. Sok sikert a vizsgákhoz!
2017. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Megalàztak tèged? Csak magukat alázták meg evvel 24f
2017. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágd magad ezen, biztos nagyon rosszul esett, de amit művelt a barátod meg a csaj az egyenesen beteg, velük nincs rendben valami.
2017. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hogy ezzel magukat alázták meg és nem téged. Ugyanis látatlanban mondom aki kibeszéli és kiröhögi a másikat az egy idióta...


Sajnos kifogtál egy balf aszt, de fel a fejjel, vannak normális értelmes srácok is, nem csak ilyen hulladékok.

2017. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A csaj úgy tudta, hogy barátok,ismerősök vagyunk a sráccal...
2017. jún. 2. 01:26
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy bosszuallo tipus, de en siman irnek a csajnak, hogy lehet rajtam rohogni, azert a baratja csak jol elelvezgetett velem ;)
2017. jún. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

A lényeg, hogy nekd nincs ebben a sztoriban szégyelnivalód.

hagyd a pasit a fenébe, és szóba ne állj vele többet semmilyen témában.

Menj el hétvégente bulizni, az jót fog tenni.

2017. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!