Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elölről kezdeni ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elölről kezdeni ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg, és teljesen megváltoztatott mindent.

Ő volt a tökéletes, imádtuk egymást.

Még az első vizsgaidőszak is tökéletesnek tűnt vele.

Aztán beteg lett az apukája és minden megváltozott.

Szétmentünk,miközben ugyanolyan szerelmesek voltunk.

"Barátok" maradtunk ,akik csókolóznak a moziban, órákig beszélgetnek az autóban.

De már nem feküdtünk le egymással, mindig karikásak voltak a szemei, az összes szabadidejét,ami 2 hetente egy nap volt,velem töltötte.

Egyedül kellett gondoznia az apukáját, nagyon megváltozott.

Betegség betegséget követett és én is csak egyre szarabbul lettem,hoszen nagyon szerelmes voltam/vagyok.

Azt mondta elenged,mert tö kremegysk mellette és nem bírja nézni.

Két hónapja nem tudok róla semmit,nem ír vissza, tényleg elengedett.

A 12 vizsgámból 2 sikerült, a vizsgaidőszak végén így van 4 kreditem. Naponta 6x sírok, a barátaim is feladták már.

Ha bulizunk a városban, el tudnak rángatni, csak róla beszélek és sírok,ha az instanthoz érünk,ahol régen buliztunk,nem megyek be abba az étterembe,ahol régen randiztunk,mert félek,hogy sírógörcsöm lesz.

Megyek az utcám és a szememmel őt keresem ,a villamoson,mindenhol.

A legrosszabb,hogy nem tudok kiábrándulni belőle,mert értem tette,hogy elengedett,és tudom,hogy még mindig szeret.

Mit tegyek? Hogyan építsem fel újra önmagam? Hogy hozzam helyre ezt az egyetem dolgot is? A vizsgaidőszakot és mindent? Úgy érzem,teljesen elvesztem.

Már pszichológus segítségén is gondolkodtam.

21N



2017. jún. 25. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez nem normális. Két dolog miatt sem. Amikor mi szakítottunk egyik barátnőmmel, épp vizsgaidőszak előtt álltam. És még mandulaműtétem is volt. Minden sikerült, mert akartam. Szerintem erre fogni gyengeség és kifogás. A másik, hogy társfuggö lehetsz. Beteges ragaszkodás. Szóval tényleg menj el egy jó szakihoz.
2017. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A pszichológus mindenképp nagyon jó ötlet. Látszik, hogy te efelett egyedül nem tudsz zöld ágra vergődni, és higgy nekem: egyáltalán nem ciki szakember segítségét kérni!


Ami nagyon fontos, most hagyj időt magadnak. Tegyél olyan dolgokat, amelyek megnyugtatnak és boldoggá tesznek. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy pont jön a nyár, így tudsz magadra koncentrálni.


Az egyetemet úgy tudod helyrehozni, hogy CV-sen felveszed a tárgyakat, és később tanulsz. Fogsz csúszni, de most ne az legyen a legnagyobb problémát. Nem veregetem meg a vállad, hogy milyen ügyes vagy, de ebben a pár napban már nem tudsz 10 vizsgára felkészülni, főleg nem ilyen lelkiállapotban. Ezt el kell engedned, nem stresszelni rajta, mert úgyis csak a következő félévekben tudsz már javítani. Neccesebb, ha államin voltál esetleg, és átpakoltak fizetősre, de ha ezentúl megint jól tanulsz, akkor vissza tudod kéretni magad a következő félév végén.


Amit egyáltalán nem ajánlok az az, hogy mással próbálj felejteni. Az még nagyobb lelki sebeket okozna neked, én már csak tudom. :")


Muszáj megértened, hogy most a srác élete sem egy leányálom, ő is összezavarodott, hidd el, hogy most ő sem találja a helyét. Egy szülő betegsége sajnos kemény dió, ezért neki is időre van szüksége! Ha még szeret, akkor simán lehetségesnek tartom, hogy később - egy kevésbé nehéz életszakaszban - majd újra felkeres. Ha ő elengedett a saját érdekedben, te is add meg neki ezt az időt...


21/L

2017. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!