Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után vizsgaidőszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vizsgaidőszak? Ti hogyan élnétek túl?

Figyelt kérdés

A barátom egy hete szakított velem.

Eléggé megvisel, mivel még mindig szeretem.

3 évig voltunk együtt és tényleg hatalmas szerelem volt.

Most kezdődik a vizsgaidőszakon és én totál magam alatt vagyok.

Neki ez nem probléma,hoszen már végzett az egyetemen és mint kiderült,máris van új barátnője.:))) Ettől csak még rosszabb minden.

Ti hogyan vészelnétek túl úgy ezt az időszakot,hogy még a vizsgák is tetőzik?

21L



2017. máj. 21. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tartanék 1-2 pihenőnapot amikor csak meggyászolom a kapcsolatunkat és saját magammal foglalkozok, és utána újult erővel vágnék neki a dolgoknak.
2017. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagymamám halála, temetése után államvizsgáztam az egyetemen. Utána akkor mentem mesterképzésre amikor a férjem otthagyott minket és kiment külföldre. (fél évvel azelőtt az anyám halt meg) A második államvizsgám azután volt, hogy kiderült a gyerekem autista. De végig dolgoztam a válásomat és most épp egy depressziót hordok ki lábon gyerek és munka mellett. Ne aggódj, mindent túl lehet élni. Egy szakítást is. Tudom, hogy eget rengető érzés de vesd bele magad a tanulásba és a munkába.
2017. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én vőlegényem vizsgaidőszak kellős közepén hagyott ott más nő miatt, 7 év után. Kibírtam, megcsináltam, te is ki fogod. :)
2017. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek...sajnos én olyan szinten összeomlottam, hogy ott is hagyt az egyetemet. Fontos, hogy beleadj mindent, próbáljeg a tanulásra koncentrálni. Ha vége, utána tudsz "gyászolni"
2017. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat aki a saját testvére halálának másnapján (alváshiányosan) államvizsgázott. És sikeresen! Ehhez képest a szakítás semmi.
2017. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok: azt nem írtam, hogy a szak, amit végeztem, nem a legkönnyebbek közé tartozik, még hátra volt egy nem könnyű vizsga, plusz egy szigorlat. Ezt nem azért írom, hogy magam fényezzem, hanem hogy lásd, mindent meg lehet csinálni, ha akarod. :) ügyesen!
2017. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem valahogy többször is ilyen tájban raktak ki. Biztos az is közrejátszott, hogy én is stresszesebb voltam a kelleténél. Persze ez nem segített rajtam. :)

Áhh, de valahogy mindig meglett, b..ssza meg!

Küzdeni kell! A jó oldala meg az, hogy legalább van előtted egy feladat, ami vár rád, és nem tudsz úgy elmerülni a bajban, illetve nem veszik el az idődet a találkozók. Én erre gondoltam mindig, és ha minden igaz, utolsó vizsgaidőszakom az idei.

(És nagyon úgy néz ki, dobnak is, de lehet, megelőlegezem.)

Sok sikert! Koncenrtálj a feladatra.

2017. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menekulj a tanulásba. Előtte pár napot lazíts vagy sírj, csinálj valami számodra kellemes dolgot. A vizsgák fontosabbak. Persze, könnyebb mondani, mint csinálni, de más valasztasod nem igazán van.
2017. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most velem is ez van. A legkevésbé sem vágyok most tanulásra, de tudom valamit csinálnom kell mert egyedül begubózva nem haladok semerre. Csajszi, kapd össze magad, gyászold meg pár napig a múltat, aztán fel a fejjel és csak előre. Ne olyan miatt rontsd el a jövőd, aki magasról sz.rik rád. Sokkal sikeresebb leszel nélküle is, magadnak bizonyíts.
2017. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a könyvek fölé, kapcsold be a legeslegbrutálisabb zenét amit ismersz (ha nincs ilyen, akkor írj, tudok ajánlani) és hajrá. Egy pillanatig se rágódj a múlton, most nem koncentrálhatsz arra. Fel a fejjel és csak egyenesen előre!
2017. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!