Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan baratsag extrakkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan baratsag extrakkal?

Figyelt kérdés

4 eves kapcsolat utan a baratom szakitott,mivel mar nem ugy erez irantam mint regebb.Kb 3 hetig alig (szinte semmit se) beszeltunk egymassal, utanna voltunk egy kozos ismerosunk szulinapjan ahol megcsokolt.Masnap azt mondta h azert volt mert hianyzok neki es vonzodik hozzam, de megse akar komoly kapcsolatot.Ez az eset utan elkezdtunk ujra beszelni es talalkozni (talan tobbet is mint mikor egyutt voktunk) de inkabb csak mint baratok.Ez kb 2 hetig tartott.Egyutt toltottuk a karacsonyt es a szilvesztert es a kapcsolatunk elkezdett inkabb a baratsag extrakkal kapcsolatra hasonlitani. Szinte mindrn nap beszelunk, megkerdezi hogy vagyok/mit csinalok stb. Ha ot megkerdezem hogy mit akar, azt mondja h meg nem tudja mit erez...

Szetintetek mi tortent vagy mi van most????


2019. jan. 2. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyasmi lehet, amit mondasz.
2019. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elsőre azt tippelném, hogy nem szeret már, nem akar kapcsolatot, de hiányzik neki az intimitás és az, hogy kötődjön valakihez. Ha egyszer szakított, hogy már nem szeret úgy és nem tudja mit akar szerintem nem akar veled újra összejönni és ebben ne is reménykedj egy picit sem. Nekem is volt ilyen exem akivel barátok maradtunk bár én tényleg csak barátkozni szerettem volna, barátilag szerettem és nem akartam tőle semmit. Addig voltam neki jó amíg nem lett új párja és szép lassan leépített. Pedig előtte esküdözött is, hogy ha lesz valaki más attól még nem fog ejteni.
2019. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!