Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennel egy ilyen durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel egy ilyen durva helyzetben?

Figyelt kérdés

Bunko kommentelök könyörgöm kimeljetek!Csak az valaszoljon, aki tenyleg normalis valaszt tud irni.

A parommal fel evig voltunk együtt, együtt is eltünk.Majd ugy döntött, visszaköltözik a gyerekei anyjahoz.(Nem miattam mentek szet, mikor megismerkedtünk, mar külön voltak!)

A lenyeg, visszaköltözött.Amikor együtt voltunk, keszitettünk egy közös szex videot, csak sajat magunknak.Ezt ö magaval vitte, amikor visszaköltözött.A gyerekei anyja megtalalta ezt a felvetelt, megnezte, es most azzal zsarol, hogy nyilvanossagra fogja hozni, mert gyülöl azert, hogy a pasija fel evig velem elt.(Anno a pasi hagyta el, es en voltam az ellensege, ahogy ez a nöknel lenni szokott)Mit csinaljak most?Zsarol.Az olyan kommenteket, hogy ez a te hibad,minek hagytad felvenni, stb...mar nem segit, ezert kerem csak az irjon, aki most tudja, mit lehetne tenni.Köszönöm.


2019. jan. 2. 13:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha van bizonyítékod, hogy zsarol, feljelented.

De nem írod mivel zsarol...

Beszélj a vot pároddal, hogy tüntesse el a videót.

2019. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lehet felteszi, de soha nem tudom meg, mert nem tudom hova tette fel...
2019. jan. 2. 13:54
 13/25 A kérdező kommentje:
A volt parom azt mondja,neki azt mondta, hogy mar megsemmisitette...Nekem persze a nö mast irogat
2019. jan. 2. 13:55
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogja közzétenni sehol. Gondolj bele: tudnia kell,hogy ezért beperelheted. Ráadásul most Ő él azzyl a férfival aki szintén szerepel a videóban úgy,h Veled élvezi a helyzetet. Mindenki Rajta nevetne és nem fölöttetek ítélkeznének. Ha én a pasi helyében lennék azonnal elhagynám ha közzétenné bárhol is. Szerintem ez egy tehetetlen,féltékeny nő vergődése.
2019. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szitu kicsit sem fér össze az előző kérdéseddel. Ha kamukérdéseket akarsz gyártani, rejtsd el a felhasználóneved.


Kérdésre: ez a téma addig izgis, amíg téged zavar. Gyorsan le lehet építeni, ha megmondod neki, hogy tegye csak ki nyugodtan, te nem vagy szégyenlős, hadd lássa csak mindenki milyen szexi, bevállalós vadmacskával volt a párja. Meg hogy milyen jó lesz neki, hogy a társaságukban örök beszédtéma lesz, ahogy a kedves párja veled szexszel. Ez neki sokkal kínosabb, ha kikerül, ezt kell vele megértetni.

2019. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem hülye a nö,azt irta, nem lesz rajta lathato a ferfi feje,csak az enyem.
2019. jan. 2. 14:03
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

De minek fejében zsarol?


Közöld vele, hogy fel lesz jelentve és mentsd el az írásos bizonyítékokat!

2019. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha zsarol írásban, akkor megmondod, hogy feljelented, aztán családostul felforgatják a házukat és elkobozzák a videót tőle.

32/f

2019. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Most fél évig, vagy 2 évig voltatok együtt?

A két sztori nagyon nem egyezik...

2019. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mint páran írták, én is ezt tenném: kapcsolatba lépnék a volt pasimmal, hogy tegyük a szitut rendbe, mert ez az ő problémája is.

A másik, hogy jogi tanácsadást kérnék, hogy mit tudok ez ellen tenni, ha mégis hivatalos perré fajul.


Remélem sikerül megoldani és nem lesz belőle bajod!

2019. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!