Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennel egy ilyen durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel egy ilyen durva helyzetben?

Figyelt kérdés

Bunko kommentelök könyörgöm kimeljetek!Csak az valaszoljon, aki tenyleg normalis valaszt tud irni.

A parommal fel evig voltunk együtt, együtt is eltünk.Majd ugy döntött, visszaköltözik a gyerekei anyjahoz.(Nem miattam mentek szet, mikor megismerkedtünk, mar külön voltak!)

A lenyeg, visszaköltözött.Amikor együtt voltunk, keszitettünk egy közös szex videot, csak sajat magunknak.Ezt ö magaval vitte, amikor visszaköltözött.A gyerekei anyja megtalalta ezt a felvetelt, megnezte, es most azzal zsarol, hogy nyilvanossagra fogja hozni, mert gyülöl azert, hogy a pasija fel evig velem elt.(Anno a pasi hagyta el, es en voltam az ellensege, ahogy ez a nöknel lenni szokott)Mit csinaljak most?Zsarol.Az olyan kommenteket, hogy ez a te hibad,minek hagytad felvenni, stb...mar nem segit, ezert kerem csak az irjon, aki most tudja, mit lehetne tenni.Köszönöm.


2019. jan. 2. 13:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Utolso az a baj, nem tudom hogy valahova mar kitette e...Erted?
2019. jan. 2. 14:53
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Jaj dehogy rakja fel sehová a videót,hisz már együtt van az exeddel
2019. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hiába takarja ki a férje fejét előbb utóbb mások is kíváncsiak lennének hogy kivel kufircoltál a másik hogy ezzel a férjét is megalázná.
2019. jan. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha írásban fenyegetett,akkor van bizonyítékod. Miért nem a rendőrségen vagy? Majd ők kiderítik, hogy kirakta e valahova.
2019. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem hinném, hogy szándékában állna tényleg kitenni. Ha így lenne, előbb kiteszi, aztán megírja.Zsarolni csak akkor lenne értelme, ha várna cserében valamit, de erről, ha jól értem nincs szó.


Én simán letiltanám, és nem reagálnék az üzeneteire. Elvenném az élét a dolognak. Onnantól kezdve nincs értelme sem fenyegetődzni, sem tényleg kitenni, hisz pont az a célja, hogy lássa a reakciódat. Egyébként ha az exednek azt mondja, megsemmisítette, ennek ellenére kiteszi valahova, szerinted a pasi mit szól majd hozzá hogy hazudott neki?


Amúgy azt hiszem, 2 évig terjedő szabadságvesztés jár közzétételért, szóval ezt még talán megüzenném a a hölgynek.

Amúgy:

[link]

2019. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!