Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden este ilyen nehéz lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este ilyen nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, de egy fedél alatt élünk... nagyon nehéz. Egyre nehezebb. A nappal, amikor nincs itthon sokkal könnyebb. Este megjön és ...szörnyű. úgy érzem nem bírom. Annyira hiányzik, hiába van a másik szobában. Nem ölelhetem meg meg semmi... és én ezt nem bírom. Ez ilyen lesz, amíg nem talál lakást?
2019. jan. 3. 00:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire hiányzik, miért nem mész át hozzá, és bújsz mellé? :) Jobb magányosan pityeregni?
2019. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
Miért kell úgy tenned? A büszkeséged fontosabb, mint maga a kapcsolat?
2019. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
Most szaladj át, bújj mellé. Rontani nem ronthatsz el semmit, innen már csak feljebb van. De addig tedd, míg van rá lehetőséged, mert jobban fog fájni, ha megbánod, hogy nem tetted meg és elkéstél.
2019. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Na, mégis átment? :) Reménykedjünk, hogy ma este már mosolyogva fog elaludni! :)
2019. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Rockarc ***** válasza:

Eleg rossz helyzet, aterzem. Ugyanezen atmentem, a gyerekek miatt maradtunk egyutt meg par honapot. A vegen mar en is szabalyosan vagtam a centit, senkinek nem jo ez.


A chicken game azert nem jo modszer, mert valaki az arokba fog kerulni, jelenleg te vagy az, aki felre akarja kapni a kormanyt, vagy pedig jon a nagy csatt. Meglatasom szerint egyebkent mindegy mi fog tortenni, ennek a kapcsolatnak mar mindegy, ez a ketsegbeesett probalkozas mar nem oszt nem szoroz.


42F

2019. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mentem be hozzá, mert tudom, hogy jól megvan nélkülem. Én úgy látom. Megpróbéltam aludni egy kicsit, mert kelnem kellett. :)
2019. jan. 3. 04:43
 17/27 anonim ***** válasza:

Hát addig amíg nem teszed ki nem lesz könnyebb. De szerintem utána sem. Gondolom te vagy a női szereplő.

Majd az idő segít.

2019. jan. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabb, nehezebb...
2019. jan. 3. 06:04
 19/27 anonim ***** válasza:

Olyan ez, mintha a szívedet tépnék ki a helyéről, sajnos mindannyian megismerjük ezt az érzést. Sajnálom.

Bármi, ami segíthet, azt ilyenkor érdemes megpróbálni, mondjuk egy lelkizést a legjobb barátnővel, vagy nézni egy filmet, bármit, ami egy picit is elterel. Tudom, könnyű azt mondani...

Nekem a borozás is segített, picit lelazított esténként, nem egy üveggel kell gondolni, de pár pohár kellett akkoriban. Mondjuk mi nem bírtuk, és kibékültünk, de volt egy pokoli hónapom. Ha az alkohol nem szimpatikus, akkor valami enyhébb vény nélküli nyugtató, természetes alapú, Hova, vagy Sedativ PC is szóba jöhet. Vagy egy jó gyógytea.

Közhely, de az idő mindent megold, el fog múlni ez is. Addig is kitartást kívánok neked...

2019. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
beszélgetek veled szívesen, ha gondolod. hasonló a problémám
2019. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!