Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden este ilyen nehéz lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este ilyen nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, de egy fedél alatt élünk... nagyon nehéz. Egyre nehezebb. A nappal, amikor nincs itthon sokkal könnyebb. Este megjön és ...szörnyű. úgy érzem nem bírom. Annyira hiányzik, hiába van a másik szobában. Nem ölelhetem meg meg semmi... és én ezt nem bírom. Ez ilyen lesz, amíg nem talál lakást?
2019. jan. 3. 00:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szinte látom magam előtt, ahogy mindketten szenvednek, de eljátsszák a másiknak, hogy nem is fontos nekik ez az egész, aztán szétmennek. Két "értelmes" ember...
2019. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az a szó, hogy őszinteség mond neked valamit? Nagyon sok mindent megoldana
2019. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csak addog lesz szar, amíg ilyen ostobán viselkedsz.
2019. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Az időben nem hiszek, mert ahogy telik úgy lesz egyre nehezebb.
2019. jan. 3. 13:53
 25/27 A kérdező kommentje:
Tudja, miért szakítottam. Ha időt akarok vele, akkor gondolom egyértelmű, hogy vele akarok lenni. Őt ez hidegen hagyja.
2019. jan. 3. 16:09
 26/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, szenvedsz ebben a helyzetben. Igazából nem tudod, mit gondol a barátod, csak találgatsz. Komolyan gondold végig, mit veszíthetsz, ha ma este bemész hozzá a szobába, és megmondod neki az igazat.Mondd meg neki konkrétan, hogy mit szeretnél, és hallgasd meg őt is. Szerintem az égvilágon semmi veszíteni valód nincs. Legfeljebb megmondja, hogy jó neki külön. Ennél rosszabb nem történhet. De mi van, ha neki sem jó így? Mi van, ha ő is csak eljátssza, hogy jól érzi magát? Lehet, hogy meg lehetne oldani a problémátokat, csak ki kellene mutatnod az érzéseidet. Ne várj arra, hogy majd a másik cselekszik. Neked így nem jó, a te felelősséged változtatni. Egyébként miért nem te költözöl?
2019. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Én bérlem a lakást. Ha én költözök, mindeki költözik. :)


Egyébként ma olyan, mint régen. Ez valahogy jobb, bár hozzá így sem érhetel, de beszélünk vita nélkül és ez nagyonkó

2019. jan. 3. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!