Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babam minden este...

4 hetes babam minden este ordit nagyon nehez elaltatni furodni szeret sokat szopizik van egy ket jatek amivel par percig nyugodt de aztan ujra ordit, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hordozókendő. Nem vagyok hordozós, babakocsis vagyok, de az igazán piciket azzal lehet legjobban megnyugtatni, pár perc alatt elalszik akármennyire sírt. Én könnyen le tudtam tenni ha már elaludt, ez babafüggő.
2018. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak szoptatas utan sikerul elaltatnom de eleg sokara mert elotte ordit etetesek utan aztan nagynehezen ejszaka mar megnyugszik es jol lakik es elalszik de addig sok kiabalason vagyunk tul
2018. szept. 3. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ki volt az az észlény, aki lepontozta az 1es válaszolót? Teljesen igaza van! Egy pici babának az anyukáján van a helye. A tejtermelésnek is jót tesz a folyamatos testkontakt, és a baba idegrendszerének is hasznos a hordozás. Ortopédiai szempontból is jó, ha a baba csípője a megfelelő terpeszben van rögzítve. Baromi fárasztó, végtelennek tűnik, de igazából csak pár hónap. Aztán elkezd a kicsi kúszni-mászni, és egyre kevesebbet akar az anyján csimpaszkodni.
2018. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a hasa.
2018. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak szimplán hulla fáradt. Nekem mind a kettő akkor ordított vigasztalhatatlanul, amikor fáradtak voltak. Éles, nagyon erős ordítás, a baba feje vörös, feszíti magát, már mindent megpróbáltál, de semmi sem segít. Amikor nagyon kikészített ez az állapot, kimentem a szobából 5 percre. Bedugtam a fülem, mert nem bírtam már az ordítást. Mire visszamentem, a gyerek édesdeden aludt. Kb.ötödjére játszódott le ugyanez, mire rájöttem, hogy egyszerűen fáradt volt a baba. És ahelyett, hogy békén hagytam volna, zargattam a mellemmel, cumisüveggel, ringatással, hordozással, simogatással, masszázzsal, jóég tudja még mivel.
2018. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van elèg tejed?Nem marad a pici èhes?Nàlam sajnos ez volt, aztàn tàp lett belőle, már csak az egyik mellembe van nagyon kevès. 7 hetes.Meg azt ne felejtsd el hogy az ő gyomruknak mèg be kell "jàródni".
2019. szept. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ès bocs nem offolni akarok, de nagyon èrdekes amit az 5ös írt, ilyen nàlunk is van ès sokszor tényleg nemtudom h mivan úgy sír, feszíti magàt, olyankor azt hiszem fàj a hasa, de akkor lehet h csak szimplàn fàradt.Mondom is a fèrjemnek mindig hogy a làtogatàsokat asszem lecsökkentem, attól is lehet nyugtalan, meg fàradt a gyerek.
2019. szept. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!