Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt párom? Mi têvő legyek, mert szeretném visszaszerezni a volt párom?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, a volt párom is 21 éves.Nagyon korán döntöttünk,hogy egypár szeretnénk lenni,még 8 osztályosak voltunk.4,5 évet vártunk egymásra,amukor először lefeküdtünk egymással.7 évig alkottunk egy párt,ez idő alatt mind a ketten megváltoztunk,a párom ragaszkodóbb lett,bújósabb,én meg sokkal visszafogodtabb,mint ezelőtt.Terveztük az eljegyzésünket.Mind a ketten komoly egyetemen vagyunk,egy városban,de a volt párom már dolgozik az egyetem mellett. 3 hónapja,hogy szakítot velem,azzal az indokkal,hogy már nem úgy érez irántam,mint ezelőtt,hogy valójában nem tudja,mit jelent szeretni.De a főbb probléma,hogy 3,5 hónappal ezelőtt megcsókolta egy munkatársát,aki szintén 21 éves,és teljesen elvarázsolta a volt párom,kifordult önmagából.De én megbocsájtottam neki,ő is megszakított minden kommunikációt a csajjal,aztán amikor a csaj észrevette,hogy a facebookról is letörülte,írt egy üzenetet a volt páromnak,hogy azt hitte felnőttek módjára tudják kezelni a dolgokat,ekkor szakított velem a párom.Összejött egy hét múlva a csajjal,aztán 2 hét után vele is szakított.Aztán sírva jött vissza hozzám,elmondta mennyire megbánta,én elhittem,mégis külön vagyunk most.TUdom,hogy eszméletlen butaság,de ha már megadtam az esélyt neki,hogy megbocsájtottam a megcsalást,akkor én is szerettem volna,ha ő is ad esélyt a kapcsolatunknak.Most is írunk néha,de csak hétköznapi, általános dolgokról,többször írt ő,vagy keresett fel.Ne kritizáljatok kérlek,tanácsért fordulok hozzátok.
2019. jan. 3. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom mit kell tegyel,, hogy visszaszerezd a volt parod, pedig szeretned visszaszerezni a volt parod.
2019. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nincs jó válasz


ez a megingás, lehet hogy jókor jött és előszele a későbbi gyermekekkel súlyosbított házasság alatti megcsalásoknak


de az is lehet, hogy ezután örök boldogság és rózsaszín konfetti, sohatöbbetse akar mással


majd az idő eldönti


azért valószínűbb, hogy ha eddig nem volt másik punci az életében, akkor ki akar majd próbálni néhányat...

2019. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást! Csak azért mert ez az első kapcsolatod nem kell görcsösen is ragaszkodni hozzá. Ha már most ilyen problémák vannak, később csak még rosszabb lesz.
2019. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komoly egyetem, de írni nem tudsz..
2019. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!