Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért irogat nekem még 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat nekem még 2 év után is?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve szakitottunk a volt baratommal és neki mar lassan 2 eve parkapcsolata van. 3-4havonta rám ír es bocsanatot kér, hogy kikeszitett erzelmileg. Azota mar letiltottam facebookrop, es valahogy nem erti, hogy nem akarok vele beszelni semmirol, tobbszor is tudtara adtam, hogy hagyjon, el van felejtve, mar reg tul vagyok rajta. Instagramon is elkezdett irni, es minden egyes alkalommal eloadja, hogy sajnalja, ahogy viselkedett, gyerek volt meg. Letiltottam mindenhonnan, de valahogy b*ssza a fejem, hogy miert erdekli meg ez, amikor en mar teljes mertekben immunis lettem erre, nem erdekel mi volt, nem lettem a hulyesegeitol kiabrandult a ferfiakbol. :D Miiiiert csinalja ezt? Egyszeruen nem tudom felfogni. Legalabb 10szer megkeresett mar mikozben baratnoje van.
2019. jan. 4. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mert áll a farka,és egyikőtökbe sem szerelmes.Van olyan amúgy a telefonon is, hogy tiltólista. Ha teljesen kiakarnád zárni az életedből, akkor kitudnád.
2019. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Volt, hogy már zaklattam embereket (nem akaratlagosan). De mikor ezt kimondták, hogy ők ezt így élik meg, akkor megértettem, hogy rossz amit csinálok. És soha többet nem kerestem őket. Beteges.
2019. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!