Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy honapig egyut voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honapig egyut voltam egy nos ferfivel most szakitotam vele de o alotja szeret es nem akar el vesziteni. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Szoval az egy honap allat ra jotem hogy o egy nagyon jo ember es almaim ferfija el halmozot mindenel be mutatkozott a csaladomnak is. Tobszor is m9ndta hogy egyut fogunk majd elni meg ilyenek. De en ogy nem tudom folytatni mert mar bele szeretem es nem megy. Viszont o most azt mondta meg legyen igy egyelore nem tudja meg igerni h el valik most meg
2019. jan. 5. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... :(
2019. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
2019. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

1.Kiégett a retinám az írásodtól.

2.Jó embernek nem igazán lehet nevezni egy olyan lényt, aki átveri a másikat.

3.Igen, együtt éltek majd, valószínűleg a következő életedben. :D

4.Persze, hogy nem ígéri meg a válást a feleségétől, hiszen esze ágában sincs felrúgni miattad a házasságát.Annyira azért nincs oda érted.

2019. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább visszaolvashattad volna,amit írtál.Olyan szinten elcsúsztak a szavak,hogy talán jobb is,hogy nem vagy együtt a pasival.Simán átver,ha az életben is így kommunikálsz.Bemutatni a nős pasimat a szüleimnek....Hát.
2019. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon jó ember lehet az aki átvágja a házastársát ès fèlre kufircol. Tènyleg! Igazi főnyeremèny!

Szeret tèged, lefordított, szeret dugni. Egyenlőre nem tudja ígèrni a válást még annyit jelent, hogy esze ágában nincs válni, csak kell a szöveg, hogy a szerető ne dobja ki.

Na ennek fènyèben további sok sikert!

2019. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
O akarta megismerni a csaladomat. Ami a legroszabb hogy napi szinten fogunk talalkozni a munkank miatt. De en mar dontottem jobb meg most aba hagyni. De szerinte nem o nem akarja megerteni es latszikbis rajta nagyon szomoru. Amugy csak 2 szer volt koztunk szex de minden nap meglatogatott volt hogy egy csokert is kepes volt el joni
2019. jan. 5. 12:52
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szomorú, mert most kereshet másik ürítő kelyhet...
2019. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

És nincs önálló akaratod,hogy azt mondd neki nős vagy,nem akarlak bemutatni a szüleimnek??


De nézzük a jó oldalát,mások megígérik a nőknek,hogy majd elválnak,aztán mégse teszik.Ő legalább őszinte volt,nem tudja megígérni,hogy elválik.De azt igen,hogy rendszeres szexre jó leszel,egy ideig.Amíg ő úgy nem dönt,hogy van másik.


Csak egy csókért képes volt elmenni.😅😅

2019. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
HAMUKA !! Ne hidd el neki
2019. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ha szeretne és nem akarna elveszíteni, akkor összepakol, és ott van nálad. Aztán beadja a válást, ami már csak formaság.
2019. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!