Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez esetben vissza jön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben vissza jön?

Figyelt kérdés

3 év 8 hónap után szakítottam a barátnőmmel. Szeretem még mindig és ő is engem, mostanában kifordult magából és azért szakítottunk hogy rendbe tegye magát. Csókkal váltunk el és egy "szeretlekkel" és megegyeztünk abban, hogy ha úgy érzi rendbe tette magát és hiányzom felhív vagy rám ír,de rendes szakítás volt tehát bárki összejöhet bárkivel.

Mindenki azt mondja hogy vissza fog jönni, de ő azt mondta nem tud ígérni semmit. Én szeretném ha vissza jönne, de nem teszek erre fel mindent. Vélemények?



2019. jan. 8. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos gusztustalannak tartom, amikor vki nem mondja meg őszintén mi baja van, és ilyen zavaros dumát ereszt meg. Te valószínüleg komolyan gondoltad a kapcsolatot.

Ilyenkor szokta egy nő azt mondani, hogy még élni akar. Most inkább választotta a magányt, mint téged. De nekem úgy tűnik nagyon is tudja mit akar: átpozícionálni magát. Akit szeretünk, azt nem dobjuk ki, ezzel is azt bizonyítja hogy nem szeret úgy ahogy kéne. Annyira sem akarta folytatni, amíg talál a vágyainak megfelelőt... legalábbis én a helyedben teljesen bizalmatlan lennék felé, ha ilyen zavaros dolgokkal állna elő.

2019. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezek után, amit most utólag írtál, azt tanácsolom, hogy - bármennyire fájó neked - mondj le róla! Keress más leányt.

F.

2019. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én is kérdeztem tőle, hogy mást akar, nem válaszolt.

Igen, bizalmatlan is vagyok, viszont tényleg van személyiségi problémája, ez látható ezért is nem tudom mit csináljak: várjak még kicsit, hátha tényleg magára talál és megoldódik minden vagy már most egyből mondjak le az egészről.

Inkább nyitott maradok mindenkire, és elérhetetlent játszok.

2019. jan. 10. 21:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez is megoldás, aztán majd alakul...
2019. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a www.ferfihang.hu weboldalt.

Olvasgassad szorgalmasan kiskomám azt, ha többet szeretnél megtudni az emberi kapcsolatokról,és hogy milyenek is a nők valójában!

2019. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa hogy melletted nem tudja "magát rendbe tenni"? Miben gátolod őt? Nekem úgy tűnik hogy ez már nem szerelem, csupán ragaszkodás volt, mert én 13 év után se tudnám a páromnak azt mondani hogy: "most rendbe teszem a lelkem, addig szakítsunk és ha gondolod, összejöhetsz másokkal, aztán majd ha úgy gondolom szólok és folytathatjuk". Bocs a sarkításért, de ebből a történetből nekem ez jött le. A csaj nem egyenes veled és ez nem szép, főleg hogy ennyi időt együtt töltöttetek. Mondj le róla. 31/N
2019. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt pár nap és én is erre jutottam....

Tegyük fel most ez van, utána a következő problémánál megint külön megy? Szerintem illene elmondani hogy mi baja úgy az élettel, legalább beszélni róla. A problémákat együtt kell megoldani.

Ő így döntött, nem várok rá, ilyen az élet.

2019. jan. 18. 19:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó. Helyes következtetésre jutottál! Lépj bátran tovább. 31/N
2019. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!