Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik így velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem? És miért beszél úgy, mintha egy az útszéli lennék?

Figyelt kérdés

2 évig voltam együtt egy férfival. Együtt is éltünk. Szakítottam, de ugye egyből elköltözni nagyon nehéz, ezért adtam neki haladékot, mivel ezt a lakást én bérlem (tehát ő költözött hozzám). Szakítás után (pár nappal) ittunk együtt és...igen, undorítóan viselkedtem. Amikor le akart fektetni aludni, akkor én nekiálltam fogdosni, simogatni, amiből szex lett. Ez után még lefeküdtünk kétszer. Aztán ugye beszéltünk és közben folyton úgy viselkedett, mint egy óvodás. Pofákat vágott, grimaszolt, utánzott. Engem ez feldühített, hiszen komoly dolgokról beszéltünk. Azt mondta, oldani akarta a hangulatot, hogy ne legyen ilyen "befeszült".

Aztán arra jutottam, elmegyek én a gyerekekkel, nem várom meg, míg ő keres valamit. Nézzem még 1-2 hónapig? Nem bírnám. Minden nap egy kínszenvedés lenne.


Aztán tegnap jött azzal, hogy nem nőtt fel hozzám, elrontotta, sajnálja, sokkal reálisabban látom a dolgainkat mint ő. Hibázott. Nem békülésnek szánta. Én úgy gondoltam (mivel írta, nem mondta, így nem tudhatom), hogy gúnyolódik. Ezt le is írtam neki.


Aztán jött az este. Írta, aztán mondta...: dugjunk. Ha azt nem, szopjam le. Akkor majd ő kinyal. Legyen ez a pár nap jó. Ha lelkileg nem is, testileg. Dugjunk. De így, mindenféle kedvesség meg erőfeszítés nélkül. Odajött hozzám, hogy dugjunk. De csak mondta, tenni semmit se tett. Mi ez a viselkedés? Mivel érdemeltem ki?


2019. jan. 11. 08:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Mondanám, hogy azért, mert lefeküdtetek azóta többször is, de ez sem hatalmazhatja fel arra, hogy így beszéljen veled.

Mindenkiből mást hoz elő egy szakítás, főleg, ha még utána látjátok is egymást. Lehet, hogy azt gondolta, ezen az úton - a szexen keresztül - visszataláltok egymáshoz, de nem akarja, hogy tudd, ez a terve, ezért úgy tett, mintha nem számítana semmit neki.

2019. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Sosem viselkedett velem rosszul amúgy, csakis a kevés együtt töltött idő miatt sokalltam be. Pénzorientált, munkamániás. Sajnos.


Ha akarta volna, tudja, hogyan érje el. Ismer már annyira. Mégis csak beszélt. Alpári, undorító módon. Mondtam is neki.

Nem lett mérges, hanem abba is hagyta egy kis időre. Mikor megkérdeztem, hogy miért éll hozzám így, mint egy olcsó, buliban felszedett csajhoz, akkor azt mondta nem annak néz, annál azért több vagyok.


Nem kelletem magam, mire hazaért én elvonultam a szobába, ki se mentem.

2019. jan. 11. 09:00
 3/27 A kérdező kommentje:
Egy dugás közelebb tud hozni?
2019. jan. 11. 09:12
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

"tegnap jött azzal, hogy nem nőtt fel hozzám, elrontotta, sajnálja, sokkal reálisabban látom a dolgainkat mint ő. Hibázott. Nem békülésnek szánta. Én úgy gondoltam (mivel írta, nem mondta, így nem tudhatom), hogy gúnyolódik."

Ez miért lenne gúnyos??Nekem normálisnak,és komolynak hangzik,aki úgy is gondolta.


Sztem megközelíthetetlen vagy.Nem reagálsz le jól semmit,mindent magadra veszel,és mindent félre akarsz érteni.Ha a hangulatot akarja oldani grimaszással azt nem hiszed el szerinted csak támadni akar.Ha levelet ír amiben elnézést kér,azt se gondolja szted komolyan.

Látja nem jön be semmi hát megpróbálkozik a pasis bunkózással,dugjunk.Ez neked meg egy hatalmas arculcsapás,szted r_bancnak néz.Sztem nem ùgy gondolta.Miért feltételezel ilyet egyáltalán? Mondtad neki valaha mikor együtt voltatok még hogy dugjal meg,vagy nyaljal ki? Az is csúnya lett volna szerinted?


Jobb,hogy szakítottatok.

2019. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem szakítottam soha életemben még senkivel. Mármint olyan volt, hogy velem szakítottak, de én még soha. Fogalmam sincs, hogy kell ezt kezelni. Nincs is kivel beszélnem erről (tanusítja, hogy ide írok...), így tanácsot se kaptam ezügyben.
2019. jan. 11. 09:18
 6/27 anonim ***** válasza:
21%

Prud vagy.

Kovetkezetlen.


N/36

2019. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A prűdtől szerintem messze vagyok. Viszont az igaz, hogy nem tudom jól kezelni a dolgokat. Nem reagálok le jól semmit. És nem is hiszem, hogy ez az egész az ő hibája, szerintem is én váltottam ezt ki...
2019. jan. 11. 09:28
 8/27 anonim ***** válasza:
És sztem a szakítást sem gondoltad olyan komolyan(2)
2019. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem kettes,4-ed
2019. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És akkor elköltözök csak azért, mert az illik sztorimba? Ez elég gyerekes lenne.
2019. jan. 11. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!