Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogom tudni végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom tudni végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés
Elhittem h együtt leszünk Ám csak kihasznált egy hónapon keresztl utánna meg összejött másik nővel. Legszívesebben írnék a csajnak h velem kavart előtte úgy készüljön mennyire lojális. Privátba kinek fejthetem az egész sztorit? Kort és nemet írjátok köszi

2019. jan. 17. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire jön egy masik.

Ezert nem kell egyet szeretni


Keress sok masikat önbizalmadnak is jot tesz es kivirulsz.

Te szorakozz massal es ne veled szorakozzanak

2019. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ird

20/F

2019. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor felett már nem fogsz ezen meglepődni meg rugózni. Az én tapasztalatom az, hogy pár hónapig nem kell beszélni vele, amíg lenyugszol. Aztán utána, ha szóba állsz vele, csak azért, hogy talonban tartsd. Nem szabad túl odaadónak lenni, csak ha találsz valakit, aki übereli.
2019. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!