Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Furcsa, hogy az exem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy az exem nem tartja velem a kalcsolatot pedig 3 evig egyutt eltunk?

Figyelt kérdés

Nyaron lett vege a kapcsolatunknak, teljes bekeben harag nelkul valtunk szet pusztan azert mert inkabb barati lett a kapcsolatunk, egyikunk se akarr szexelni es mindketten elkezdtunk masok irant erdeklodni amit meg is beszeltunk egymassal. Tehat amiko kiderult h masik varosban fog dolgozni ebben a felevben, megbeszeltuk hogy inkabb legyen vege.

Es ennyi. Azota nem beszelunk.

Miota visszakoltozott, egyszer se irt h talalkozzunk, annyit se h boldog uj evet.

Olyan gaz..3 evig minden napunkat, az eletunket megosztottuk es mosf idegenek vagyunk.

Elozo kapcsolataim nem ertek ilyen bekes veget szoval azokon nem csodalkozom. Nem hianyzik, randizgatok es azt hiszem neki is alakul valami, de azert fura mintha a testverem nem jelentkezne.


Normalis ez?


27/L 28/F


2019. jan. 17. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem akar a múltban ragadni. Amúgy sem tartom normálisnak ezt a tartom a kapcsolatot az exel dolgot.
2019. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem furcsa. Én pl. csak így tudom lezárni a kapcsolataimat. Aztán pár évvel később már nem zavar, ha találkozunk, sőt szülinapra, karácsonyra, ilyesmikre is írok. De annak a pár évnek el kell telni nálam.
2019. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, te vagy az exem 😁 Szinte stimmel a sztori.

Én nem tartom vele a kapcsolatot, mert rossz érzés volt beszélni vele. Hiába váltunk el békében több mint 3 év után, nem tudtam feldolgozni ilyen gyorsan, hogy vége lett 3 év közös életnek, és most egyedül vagyok, nem tudok fordulni senkihez stb... elég gyorsan lezártam magamban, kb 1 hónap alatt, de amikor felhívott, mindig olyan negatív érzés fogott el, pedig normálisan beszéltünk egymással. Majd talán felveszem vele egyszer, évek múlva a kapcsolatot, ha teljesen eltemettem magamban.

Szóval, szerintem ne aggódj. Csak azért írtam le a történetem, hogy lásd, én hogy reagáltam. Lehet, hogy az exed se haragudott meg meg semmi ilyen, csak egyszerűen nem akar veled beszélni egy ideig. :)

2019. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa. Így van jól. Ő így tudja lezárni veled a dolgokat, neked meg ezt el kell fogadni. Én se tartom a kapcsolatot az exeimmel, pedig nem volt sosem haragos szakításom. 31/N
2019. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez nem a lezarasrol szol hanem az egyszeru emberi kapcsolathoz valo hozzaallasrol. Egyikunk se akar semmit a masiktol, nem vagyunk sertettek szerelmileg csak gondoltam baratok maradunk.
2019. jan. 18. 03:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy az ő fejében/szívében mi játszódik le.
2019. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem rég lett vége akkor lehet hogy idő kell neki. Ne keresd nesiettesd el adolgot. Majd ha tullessz rajtad felkeres írni fog de addig sztem nincs értelme beszélni. Nekem is a nyáron lett vége és nem keresem az exem mert tudom hogy marnem lenne értelme folytatni plusz ott vannak az érzelmek és mint barátként sem tudnánk egymásra nézni. Ehhez sok idő kell.
2019. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még ő érezhet vonzalmat irántad változhattak az érzései. Vagy lett neki más és egyszerüen nem tartja jó ötletnek hogy felkeresssen. Az is lehethogynemáll még készen a találkozásra attolfüggetlenülhogy mint bar@tként tekintetek egymásra.
2019. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális ez így. Mièrt kène barátnak lennének, csak mert nem haragban válthatok el? Őszintén szólva èn nem sok èrtelmèt látom a szakítás utáni barátkozásnak, meg találkozgatásoknak. Nekem egy exemmel volt ilyen, hogy maradjunk jóba, találkoztunk is időnkènt mint barátok, de a vège az lett, hogy újra akarta kezdeni, pedig a szakítást ő kezdemènyezte. Igenis nehezíti a lezárást, mèg akkor is, ha már ki volt hűlve, meg közös megegyezèssel válthatok szèt.

Egyèbkènt meg kettőn áll a vásár. Te írtál neki? Kívántál neki Buèk-ot? Akkor miről beszèlünk? Egyformán ignoráltátok egymást.

2019. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. El se tudom képzelni hogy bármelyik exemmel barátkozzak. Lehetünk a jövőben ismerősök, akik köszönőviszonyban vannak és esetleg megkérdik a másiktól ha véletlenül taliznak hogy "hogy vagy?" "mi van veled?" de ennyi. Békés szakításaim voltak, de a "barátkozás" kizárt. 31/N
2019. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!