Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytam a parom akivel 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a parom akivel 3 evet voltam egyutt, ebbol 2t egyutt eltunk, es nem tudom hogy jol jartam el vagy nem? Szerintetek meg fogom banni idovel, mit mondtok? Lenne ertelme bekulni? 25F

Figyelt kérdés
Elhagytam a baratnom mert szerintem megcsalt....minden jel arra utalt. A szakitast megelozoen nagyon furcsan viselkedett: eljart sokat otthonrol "baratnokkel", volt hogy nem is jott haza, a telefonjat lekodolta, hogy ne birjam megnezni, es mikor el akartam venni tole foldhoz akarta vagni minthogy megnezzem, felreerthetelen uzenetek a facebookjan, nem szexeltunk, es sok hetkoznapi szokasan valtoztatott. Nagyon megharagudtam ra, es nem tudtam megbocsatani neki elvesztettem a bizalmam benne...volt hogy meg 5 honap utan is keresett es bekulni akart, de az en fejemben csak most nyugodtak le a dolgok 8 honap utan, es hajlando lennek ujra beszelni vele, de o most azzal a pasival van akivel gyanitottam hogy megcsalt.

2015. nov. 30. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak arra adsz esélyt hogy egyáltalán meghallgatod, ha minden így történt ahogy leírtad egy szánalmas,kihasználható férfi vagy.Ezzel a nővel soha.....
2015. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha megcsalt, és te ezt nem bírtad/bírnád elviselni, akkor nyilván így jártál jobban.


2. Ha nem csalt meg, akkor is lényegtelen hiszen már mással van.


Hova akarsz békülni, ha őt már nem érdekled?

2015. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 megfordult a fejembe...mert mint emlitettem lenyugodtak bennem a dolgok...de nem biztos hogy ki tudnak vele bekulni, hisz annyira egyertelmu, hogy megcsalt es nem vagyok benne biztos ha tudnak ezutan azzal a gondolattal elni, hogy egy olyan novel vagyok aki a szemembe hazudott.
2015. nov. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!