Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a legjobb lány barátomba, de ő nem akar többet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron próbáltam rá nyomulni, ezt észre is vette, fél év hatás szünet volt, de nélküle még ßarabb volt.

Most össze jött valakivel, hogy majd mesél róla, úgy fel ment bennem a pumpa, ha kéznél lett volna a kocsi az is fix, hogy felkerestem volna a bikáját és szétcsaptam volna, még úgy is, hogy nem tudom, hogy ki az. Valami alapján csak megtaláltam volna. Igazából más nőt meg nem akarok.

Gondolkoztam én már más taktikákon is, de rohadt sz. érzés az egész, kb mintha mattot attak volna...

Halál jó barátok vagyunk egyébként ezen felül, iskolába mindig nagyszünetbe együtt beszélgettünk, iskola után is rendszeresen találkoztunk 1-3 havonta, most fél év szünet volt sajna, névnapján megint találkozunk.


2017. jan. 29. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kierőszakolni. Ha ő nem érez így irántad, akkor nem tudsz mit tenni. Ha belerondítasz a kapcsolatába, vagy hisztizel miatta, netán megvered, akkor pedig szinte biztos hogy a lány meg fog gyűlölni, és többet szóba se áll veled. Jobb ha beletörődsz.

Amúgy nekem már kissé fanatikusnak tűnsz, én megijednék tőled...

N

2017. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálom magam vissza fogni, nekem se jó ez így!
2017. jan. 29. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos itt nincs mit tenni. Jobb lesz ha beletörődsz, hogy nem kellesz neki. Szerintem próbáld meg hanyagolni és másfelé ismerkedni. Ha zaklatod, akkor csak jobban meg fog utálni.
2017. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyszünet & felnőtt párkapcsolatok? Csak nekem nem stimmel itt valami? Hány évesek vagytok? :D Amúgy tényleg ne erőltesd, ha ő nem akar tőled a barátságon kívül semmit, akkor ezt el kell fogadnod.
2017. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, megpróbálom elfogadni, barátságnak is örülök.

Olvasd végig, már nem járunk suliba, amúgy 23 ő én meg 24...

2017. jan. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!