Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gerinctelenség ha lefekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelenség ha lefekszem a barátnőmmel és másnap otthagyom mikőzbe dolgozik?

Figyelt kérdés
rászolgált a dologra hazudott.lehuzott pénzzel de szeretem ennek ellenére
2019. jan. 22. 20:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Sosem értettem miért kihasználás az, ha valaki pénzzel akar megtartani egy nőt, utána meg csodálkozik hogy a csajnak csak a pénze kell. Ha valaki éveken át pénzel valakit, akkor abban nincs semmi lehúzás, mivel tud róla, mégsem tesz ellene.
2019. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
ne utálj nő lenni nem minden nő ilyen. voltak idők mikor nemvolt pénzem és melletem maradt igazábol mindig nyaggat hogy maradjak otthon de otthon jól élni és lakást venni 20év hitel nélkül mint kétkezü munkás nemlehet ezt ő nemértem miért nem érti multkor mondtam neki kihozom magammal csak kicsit tanulja a nyelvet találunk valamit kocsi nélkül ő erre annyit felelt ő itt kinnt nem akar dolgozni mert szemetek a németek...ebböl le esett a dolog...nem engedélyt kértem hanem csak annyit hogy ki mit mond mert ha pl 10böl 9en aztmondjátok hogy gerinctelen dolog akkor hazamegyek és csak összepakolok tisztában vagyok azzal hogy gerinctelen valamilyen szinten de volt aki annyit mondott hogy ennyi megjár.az a baj anyám mindig tiszteletre nevelt a nőkkel szemben apám sokszor csalta mindegy nemis ez a lényeg még ezek ellenére sem akrok neki fájdalmat okozni vagy megszégyeniteni biztos hülyének néztek de sajnos igy neveltek és leirom hogy 23éves vagyok hogy lássátok vannak még normális fiatalok...most az jön hogy találok mást fiatal vagyok kiheverem de volt egy olyan életünk amit nehéz elengedni és igy hogy ittvagyok kint mindent tul gondolok itt kicsit megőrül az ember
2019. jan. 22. 22:12
 23/30 A kérdező kommentje:
21. ugy irom hogy oké legyen pénzt hogy tesék ittvan száz ezer menj költsd el sosem volt itt azzal van a probléma hogy nem tesz be annyit amennyit kellene.a lehuzásrol hogy igy elrakja a lakáspénzeket csak most tudtam meg.az hogy elviszem moziba vagy valahova én ugy érzem ciki az ha a nő fizet
2019. jan. 22. 22:15
 24/30 A kérdező kommentje:
soha nem akartam pénzel magam mellet tartani csak egy jobb életet akartam neki mikor kezdödött köztünk a dolog nehezen fértem a bizalmába az exe után megakartam neki mutatni én más vagyok csak ugye amint irtátok ehez hozzászokott
2019. jan. 22. 22:25
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Te egy rendes srác vagy. Megértem az érveid és azt gondolom ezesetben leléphetsz. Kívánom hogy találj egy hozzád hasonló rendes csajt akit megérdemelsz. 31/N (17-es válaszoló)
2019. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Jobb ha elfelejted! Próbálj itt kint programozni ha nem dolgozol. Hidd el jobb lesz! Főleg h amit neki hazautalnál azt félretudod tenni.

Itt is vannak jó csajok! 😜

24/L

2019. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
egyenlőre nemtervezek új barátnőt nekem ez a 3év börtön volt inkább leszek szabad minthogy hallgassam hogy voltvoltam meg ilyenek
2019. febr. 1. 19:18
 28/30 A kérdező kommentje:
az akart lenne hogy "hol voltam meg ilyenek"
2019. febr. 1. 21:05
 29/30 A kérdező kommentje:
megtörtént a dolog szarul érzem magam miatta elmondott minden patkánynak mondjuk ehhez hozzászoktam de lezárodott aki még olvassa ezt tanuljon a hibámbol ha nem megy egy kapcsolat egyszer kétszer le kell üllni meg kell beszélni de ha nem javul eggyik fél sem lépni kell én szerettem meg még szeretem is de bánom hogy eddig húztam és ennyi mindent eltürtem neki
2019. febr. 17. 22:15
 30/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező! Kívánok minden jót a továbbiakban. Biztos hogy találni fogsz normális, hozzád illő csajt.
2019. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!