Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani?

Figyelt kérdés
Tudom, kissé furcsa a kérdésem, de 20 éves vagyok és ez az első kapcsolatom. Magánéleti okok miatt a szakítás mellett döntöttem, pontosan tudom mit szeretnék mondani, de nem tudom van-e valami íratlan szabály erre. Mindenképp személyesen szeretnék szakítani. Arra a településre menjek el én, ahol ő lakik? Hozzájuk menjek vagy válasszak egy "semleges" területet? Rögtön megmondjam neki mi a helyzet vagy előtte beszélgessünk? Minden tanácsot örömmel fogadok, tapasztalatlan vagyok a témában.
2019. jan. 24. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ez egy ingoványos terület, nincs rá jó módszer.

Igyekezz korrekt lenni., de ha azt tapasztalod , hogy a másik fél nem az, akkor fuss.

2019. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külön protokollja a dolognak. Én azt javaslom, ha beszélgetsz is előtte, az nagyon rövid legyen, és minél hamarabb térj a lényegre. Legyél megértő, de hajthatatlan. Ha elég erősnek érzed magadat (tehát nem befolyásolhatónak), akkor nyugodtan mehetsz hozzájuk is.
2019. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semleges helyszín a legjobb, amikor találkoztok szerintem viszonylag hamar térj a lényegre, hogy ne érezze magát becsapva, hogy előtte még lazán beszélgettek aztán hopp szakítasz.

Légy hozzá kedves, de őszinte, ha sír vagy kiakad, légy türelmes. Nekem életem legjobb szakítása úgy volt, hogy beültünk egy semleges helyre és átbeszéltük miért is nem működött ez a dolog teljesen őszintén, és így kevésbé is fájt utána :)


Remélem valamit segítettem

21/N

2019. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy magánéleti okok miatt döntöttél te úgy, bár kifogásnak ez is jó. Inkább mond meg neki az igazat, hogy már nem szereted.
2019. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Átgondoltan. Ha nem csak kifogás ez a "magánéleti ok", akkor ne szakíts miatta, hanem oldjátok meg együtt. Ha csak kifogás, akkor inkább ne mondd ezt. Legyél őszinte: nem szereted. Semmiképp se maradjatok barátok, és ne ringasd felesleges reményben, hogy még egyszer valamikor lehet köztetek valami. Ha már kimondtad, az végleges. Nincs visszatáncolás, nincs "csak szexre összejárunk", nincs "néha beszélünk". Akkor, ott fogjátok egymást utoljára látni. Minden, amit eddig felépítettetek, egy pillanat alatt elvész. Minden közös álmotok, vágyatok, tervezgetés semmivé lesz. Ezt átgondoltad?
2019. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A magánéleti okokat úgy értettem, hogy a kérdéshez nem tartozik hozzá a döntésem oka, mivel túl személyesnek tartom ahhoz, hogy kiírjam ide. Nyilván nem erre fogok hivatkozni a szakítás során, eszembe sem jutna ilyesmi, neki joga van tudni miért jutottam erre. Köszi a válaszokat.
2019. jan. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!