Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétkednétek az exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétkednétek az exével ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A párom és én már másfél éve vagyunk együtt, de az ex barátnője képtelen túl lépni a barátomon, sokszor írt már rá ez idő alatt és próbált minket szétválasztani.

Az interneten találtam róla meztelen képeket (elment valami fotózásra), és gondolkoztam, hogy elküldöm pár közeli ismerősének, vagy csak neki, hogy mindent megtaláltam róla stb..


Egyébként nem hiszem,hogy képes lennék rá, mert nem vagyok egy gonosz ember, csak annyit próbált már ártani nekünk, hogy eléggé elgondolkoztam rajta. Szerintetek?

24/N



2019. jan. 25. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Küld el nekem...🤔😏
2019. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
én a helyedben kinyomtatnám és szétplakátoznám vele a várost,így senki nem jön rá semmire csak egy loty-nak néznék.
2019. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Ha valami egyensúlyt szeretnél teremteni,amiért nem hagy békén titeket,akkor kezd el zaklatni,írogatni Neki,megkérdezni hogy van.Jelöld be barátodnak stb.Mondhatod,hogy a pasid kiaakad ezen,de azon is kiakadna,ha a mesztelen képeit küldözgetnéd az ismerőseinek.Nem biztos,hogy szimpibb lennél.

Amùgy ezzel sosem lesz így vége.Bolondokkal,és hülyékkel nem álsz le vitatkozni.Felesleges.Ő fel sem veszi,Te viszont halálra idegeled magad.

2019. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
67%
Szerintem hagyd ezt...semmivel nem lennél előrébb vele,meg lesüllyednél az ő szintjére amire semmi szükség nincsen!Arra viszont szerintem inkabb lenne hogy a pároddal megbeszeld tegyen valamit a dolog ellen!Mert lehet ám venni új sim kártyát le lehet tiltani a neten stb stb
2019. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csak neki küldd el, senki másnak, soha. Ne menj le ilyen szintre.
2019. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, mindenkinek ment a zöld like! 😊
2019. jan. 25. 11:45
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Amelyik kapcsolatot egy ex tönkre tud tenni az annyit is ér. Ha meg nem akkor kit érdekel? Legalabb jó csaj?
2019. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudja tönkretenni csak idegesít, a párom nem is válaszol neki se semmk ilyesmi.

Egyébként egy szürke kisegér és egy tipikus macskás nő 😀 meg egy hárpia mindenki utálta a párom barátai és családja is

2019. jan. 25. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem ő szakított a pároddal, és ő még ragaszkodott volna a kapcsolathoz, te meg bejöttél a képbe. Próbáld magad a helyébe képzelni, de semmit nem kell tenned, majd idővel túlteszi magát a dolgon. Ha a párod felől biztos vagy, akkor fölösleges belemenned ilyen szemétkedésbe, mert ezzel a viselkedéssel azt is elérheted, hogy a párod is csalódni fog benned, aztán belőled is ex lesz.
2019. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Hát pedig én már xsak azért is keresztbe tennék neki. Hülye lotyó. Tapétázd ki vele a várost.
2019. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!