Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miként lehet felülkerekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet felülkerekedni azon, ha a az exed a "markában tart"?

Figyelt kérdés

Szakított velem már több mint 1,5 éve és azóta többször nekifutottam megint az újrakezdésnek, de ő valahogy egysuer sem állt bele rendesen... ebből az lett, hogy a legutóbbi esetben már konkrétan azt sem engedte, hogy megöleljem... de persze legyünk barátok és ez tokjó így neki... oké, kicsit későn esett le a tantusz, de jobb később, mint soha ugyebár..


lényegében 1,5 éve kihasználja, hogy pontosan tudja mit érzek iránta. Nem akarom bántani, ez nyilvánvalóan az én hülyeségemként róható fel... de ki akarok szabadulni ebből, vizsont ha már eddig tűrtem, gyengeségnek éreznem letiltogatni meg letörölni fbrol. GYerekesnek érezném, és az inkább menekülés mintsem hogy helyzetmegoldás.


Tehát a lényeg, hogy (ritkán ugyan.. 2-3 hetente) de még megkeres, rám ír.. legikább közömbös vagyok vele mostmár, válaszolok arra amit kérdez és ennyi.. de valahogy ezt sem érzem megfelelőnek. Kicsit ezt isbénának érzem magam részéről... szerintetek miként, milyen hozzáállással és milyen stílusú válaszokkal lehet éreztetni ilyen esetben a felülkerekedést?


2019. jan. 26. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ő lesz felül, ezért szokták elkerülni az emberek az ilyen exeket.

Mindenhonnan letiltani, telefont nem felvenni, környékét messze elkerülni. Majd megunja, van aki évek múlva is képes felbukkanni, de ellen kell állni és kész.

2019. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább úgy lehet felülkerekedni, hogy a 2-3 hetente törtênő megkeresésére SE válaszolsz.
2019. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz miért marad Ő felül? Én is így érzem amúgy, csak nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet ez ellen tenni, ha egyszer volt ez másképp is..
2019. jan. 26. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert engeded, hogy "felül" legyen. Te írtad, ott van a válasz. Ne legyél vele közömbös, küldd el a francba mert így nem fogsz soha továbblépni. Velem ezt fél évig játszotta az exem, határozottan ellöktem magamtól és azóta békén is hagy. Van, hogy írogat vagy reagál a dolgaimra, de tudomást sem veszek róla. Ez másképp nem megy, zárd le. Ne tűrd, hogy zaklasson és elbizonytalanítson.
2019. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az magyarázata, egy szakember biztosan szépen le tudná vezetni a működési mechanizmusát.

Olyasmi ez mint hogy 20 év múlva is összerezzensz egy undok tanár vagy kolléga láttán aki csúnyán viselkedett veled és kikerülöd inkább az utcán.

2019. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak vele van ilyen érzésem :D Minden régebbi ismerősömön felül tudtam kerekedni, aki valaha is megbántott vagy rossz érzést keltett bennem, olyanannyira, hogy többségében már én zökkentem ki őket, ha ned adj isten találkoznánk valahol... ő az egyetlen akin nem tudok, talán ezért is ragadtam le itt.
2019. jan. 26. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudjátok elengedni egymást, addig nem is fogsz rajta felülkerekedni, mindig visszafog húzni. Ezt nem szabadna hagynod mert így egyet előre, kettőt pedig hátralépsz.
2019. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen stílusú válaszokkal lehet éreztetni ilyen esetben a felülkerekedést.


Azzal, ha barátilag úgy tudsz vele beszélni, hogy semmi mást nem vált ki belőled.

2019. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez van velem.Erőt vettem magamon,felülkerekedtem úgy,hogy egy hónapja már egy mukkot se írtam neki.Ő meg csak gondolkodjon mi van.
2019. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem igazából nem érdekli.. legalábbis az én esetemben tuti zavarná egy kicsit, ha keresne és nem válaszolnék, de amőgy leszarná
2019. jan. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!