Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok de nem merek. Főleg a szülők miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a mostani párommal én 21 éves vagyok ő 26 a szüleim nagyon kedvelik/ szeretik midig az ő pártját fogják bármilyen vita is van köztünk midig én vagyok a hibás mindenért. Szeretnék ennek a kapcsoltnak véget vetni mert én már nem szeretem kb 4 hónapja csak el viselem magam mellet hogy ne legyen baj de ez egyre jobba felemészt. Meg hát nagyon beleszerettem egy másik férfiba akivel sajnos meg is csaltam a páromat amire nem vagyok büszke hogy megcsaltam valakit de így hozta az élet. Mit csináljak? Tanácstalan vagyok

2019. jan. 27. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, lehetőleg minnél gyorsabban. A szüleid véleményével pedig ne foglalkozz.
2019. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel kiállni magadért.
2019. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem így hozta az élet, hanem félrebaxtál. Ha kisüt a nap, ha kiönt a Duna, ha becsapódik a sómékörlégi nevű üstökös a Jupiterbe, azt úgy hozza az élet, de ezt te csináltad. A szüleid büszkék lehetnek rád.

32/f

2019. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Lédi*
2019. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Most ez hogyan is van? Milyen nemüek vagytok egyáltalán? (Tudod ez a párom megnevezés alkalmatlan ennek jelölésére) Mitöl vagy biztos abban, hogy a szüleid elleneznék a szakitást, illetve miért érzik jogosnak beleszolni egy 21 éves kapcsolatába?
2019. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha 21 évesen anyádék véleményén áll, vagy bukik a párkapcsolatod, még egy ideig ne erőltesd a dolgot. Meg ha már arra volt eszed, hogy félre dugj, utólag minimum legyen benned annyi gerinc, hogy szakítasz a csávóddal.
2019. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nő vagyok

Hát a szüleim mmeg mindig úgy akarnak kezelni mint egy gyereket irányitani akarják az életem főleg apám. Szeretnék külön költözni de sajnos nem állok még úgy anyagilag hogy egy albérletett fent tudjak tartani főleg azért mert most váltottam munkahelyet muszáj vagyok elviselni az itthoni dolgokat pont ezért is félek szakitani mert tudom hogy utána pokolá tennék az életem

2019. jan. 28. 00:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az alapján már most is pokol az életed.
2019. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell harcolni végre a szabadságodat,nincs mese.
2019. jan. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. A szülők majd feldolgozzák, túlélik.

Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz.

2019. jan. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!