Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom azt mondja, hogy ha nagyon unatkozok találkozzunk?! Ezt hogy érti?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem. De azt mondja, hogy ha nagyon unatkozok, akkor menjek el nyugodtan hozzá. ?! Most ez azt jelenti, hogy ennyire sajnál, vagy miért mondja ezt??

ha velem akarna lenni, akkor gondolom, azt mondaná, hogy lenne e kedvem találkozni, és nem unalomra hivatkozna.

Ti mit gondoltok? 32 éves férfiről van szó.


2019. jan. 30. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy kicsit sajnál. De az is lehet, hogy szívesen lenne veled, vagy nemcsak szexre, ahogy fentebb írták vagy főleg arra, de ígérni nem akar semmit, nem akarja hogy félreértsd. Ebben az értelemben egyfajta udvariasság, hogy ne pazarold rá az idődet, amit hasznosabban is eltölthetsz. Legjobb ha megkérdezed tőle mikor találkoztok, aztán vagy tud őszintén válaszolni vagy nem.
2019. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Szex.

Csak ha exnek nem kell az agyad, szíved akkor az se kelljen. Szerintem. Az elég szánalmas.

Ezzel a túl laza dumával meg ha 30 évesen arra se képes megmondja mit is akar kerek perec akkor meg amúgy se egy életképes alak.

2019. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Eedesem ez Evidens hogy mit szeretne... unatkozol? Gyere at...

Nem bant meg k semmit, csak valoban arra gondol, amire mindannyian.

2019. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
még egy szavazat a dugnára :D pedig nő vagyok , én is mondtam ilyet ex pasinak mert dugtam volna vele
2019. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!