Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy a barátom nincs oda az ötletért amikor mondom hogy már vegre találkozzunk?

Figyelt kérdés

Pont ma 1 hete talalkoztunk utoljara.(igy alakult kozbe jott valami)

De hetfon, kedden, szerdan tudtunk volna talalkozni alig vartam mar annyira hianyzik nekem 😔

Tegnap mondtam neki hogy akkor menjek ma? Es az volt ra a valasz hogy hat nem tudom.... (es akkor sorolta hogy mit kell csinalnia)

Nagyon rosszul esett. Nem is beszéltem vele azutan.

Mit tegyek? Nagyon szeretem őt!😔 meg ő is mondja mindig hogy mennyire hianyzom neki mégsem tesz ellene.

19|L 19|F



2019. jan. 9. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szeret, de nem igazan szerelmes beled.
2019. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem rád unt. Ha igazán szeretne te is hiányoznál neki.
2019. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
JA és az hogy mondja hogy hiányzol neki az nem jelent semmit, ha nem mutatja ki.
2019. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint, mégsem hiányzol neki.
2019. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet. Ha ennyire nem tesz érted, az sokat elárul.
2019. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.😭
2019. jan. 9. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Te még fiatal vagy, hiszel a szavaknak. Én már nem hiszek el semmit amit csak mondanak, mert megtanultam, hogy az a fontos, amit tesznek értem. Mondani bármit lehet.
2019. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!